Víkendový pobyt Paříž

Víkendový pobyt Paříž

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Víkendový pobyt v Paříži je nepřekonatelná kombinace. Samotné víkendové pobyty jsou cenově velmi dostupné a Paříž patří právem mezi jedno z nejnavštěvovanějších měst Evropy. Jestliže se i vy chystáte právě zde, využijte pro kompletní přehled dostupných pobytů vyhledávací box.

Cenová dostupnost

Samotné víkendové pobyty nejsou drahé. Průměrná cena na jednu osobu včetně všech poplatků a tax se pohybuje v okolí 6000 Kč. Další výhodou je, že není nutno zařizovat v zaměstnání dlouhou dovolenou, která může být často i velikou komplikací.

Jednoduchá dostupnost Paříže

Francie leží velmi blízko České republice. Při dopravě lze využít automobil, autobus nebo letadlo. Kvůli úspoře času při víkendovém pobytu se volí letecká doprava, kdy let nepřesáhne dvě hodiny.

Do Paříže za poznáním a historií

Největším lákadlem jsou jistě památky. Paříž je spletí historických uliček, historických staveb a romantické atmosféry. Kdo by neznal Eiffelovu věž, Vítězný oblouk nebo katedrálu Notre-Dame? Nyní je nabízí možnost vidět tyto historické skvosty na vlastní oči.

Nezaměnitelná kuchyně a restaurace

Při víkendovém pobytu v Paříži se nabízí neodolatelná možnost vyzkoušet tradiční kulinářské speciality. V resturacích se můžeme setkat s širokou nabídkou mořských plodů jako jsou ústřice, mušle a krevety. Mimojiné se nabízejí i skutečné gurmánské lahůdky - šneci.

Odpočinek, relaxace a zábava

Celý víkendový pobyt nemusí být jen ve znamení historie a poznání. Nabízí se večerní romantické procházky osvětlenou Paříží, posezení u vína v útulných vinárnách nebo kavárnách, nakupování v luxusních čtvrtích a i velmi oblíbená projížďka po Seině.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024