Autobusem K Moři

Autobusem K Moři

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

K moři autobusem

Pokud se chystáte na dovolenou k moři, můžete si vybrat mezi dopravou letadlem a autobusem. Pro autobus mluví několik faktů – nemusíte čekat na letišti, nemusíte podstupovat prohlídky a podobné zdržení (jsme v EU – cestování přes hranice autobusem bez pasu). Na druhou stranu je letecká doprava rychlejší. To je vykompenzováno výrazně levnějšími cenami u autobusové dopravy.

Kam k moři – jaká destinace

Na trhu existují jasné trháky, které volí většina turistů. Jízdenku ovšem seženete kamkoliv si vyberete.

Nejpopulárnější je Chorvatsko – leží relativně blízko (cca 12 hodin cesty) a je levné. Druhým žhavým tipem je Itálie – cesta trvá o pár hodin déle, ale je levné. Za těmito dvěma hity se nachází Bulharsko, Španělsko a Řecko – zde je ovšem nutno počítat s cestou trvající až 24 hodin.

Vybavení autobusů a cesta

Autobusy na delší trasy jsou vybaveny klimatizací, toaletou s umyvadlem a pohodlnými polohovatelnými sedadly. Cestu vám zkrátí například pouštění filmů. Pro kratší cesty (10 - 12 hodin) je autobus ideální. Při delších zájezdech, například do Řecka nebo Bulharska, se to chce trochu obrnit trpělivostí. Pokud je ovšem pro vás cena prioritou, jednoznačně volit autobusový zájezd.

Jak si vybrat autobusový zájezd

Nejdříve je nutné zvolit si cílovou zemi. Pokud nejste rozhodnuti, vsaďte na klasické trháky – Chorvatsko, Itálii a případně Bulharsko. Do vyhledávacího formuláře zadejte jako zemi jednu z nich a klikněte na "hledej!". Zobrazí se vám kompletní nabídka volných pobytů.

Stejným způsobem si můžete zobrazit zájezdy do více zemí a porovnat si je mezi sebou. Jakmile budete mít jasno, stačí velmi rychle objednat. Vše lze zařídit pohodlně online přes internet a tak můžete mít vyřešenou dovolenou již dnes.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024