Autobusem Do Bulharska

Autobusem Do Bulharska

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Do Bulharska na dovolenou autobusem

Cestování autobusem skýtá několik výhod – nemusíte se stresovat z cesty, plánovat trasu, zařizovat dálniční známky a celou dobu si jen užíváte a odpočíváte. Je zde jedna menší nevýhoda – oproti letecké dopravě autobusová tvrdá déle. To je ovšem vykompenzováno cenou – autobusové zájezdy jsou mnohem levnější.

Na vlastní pěst nebo vše zařízené

Nabízejí se dvě řešení. Koupíte si jen jízdenku do Bulharska a ubytování si zařídíte sami. Druhou možností je koupě plně připraveného pobytu včetně ubytování a stravy.

Jelikož cestovní kanceláře nakupují ubytování ve velkém, dostávají množstevní slevy. Připravený pobyt vás tak vyjde levněji. Navíc se nemusíte o nic starat – jen odpočíváte a relaxujete.

Vybavenost autobusů

Jakým autobusem pojedete, záleží podle toho, jaký si vyberete zájezd. Všechny jsou klimatizované, mají polohovatelná sedadla a nabízejí toaletu s umyvadlem. Velmi často vám cestu zpříjemní televize a pouštění filmů.

Cesta – délka a jak probíhá

Délka cesty je samozřejmě dána tím, kam konkrétně cestujete. Nejoblíbenější turistická letoviska jsou vzdálena přibližně 22 hodin.

Během cesty jsou pořádány pravidelné přestávky u benzinek - záleží na řidiči, ale obvykle v 4 hodinových intervalech. Můžete se protáhnout, koupit si občerstvení na benzince (eura s sebou) nebo využít autobusového bufetu.

Ceny autobusových zájezdů do Bulharska

Pokud plánujete koupit pouze jízdenku, vyjde vás přibližně na 1 500 Kč. Kompletně zařízený pobyt s ubytování a dopravou stojí okolo 8 000 Kč – záleží na vašich požadavcích.

Jak koupit zájezd do Bulharska

Do vyhledávacího formuláře zadejte jako cílovou zemi Bulharsko. Lokalitu můžete nechat prázdnou – zobrazí se všechny volné zájezdy do Bulharska. Po kliknutí na "hledej!" se vám zobrazí kompletní přehled pobytů, které můžete řadit podle ceny nebo jejich dalších vlastností.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024