Romantické víkendové pobyty

Romantické víkendové pobyty

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Starodávné uličky. Dlouhé procházky romantickým centrem. Večerní posezení u vína v útulné vinárně. Krásný hotelový pokoj. Bez starostí a vším kompletně zařízeným. Jen vy dva sami. Přesně tento zážitek vám poskytne víkendový romantický pobyt v Paříži. Pro zobrazení kompletní nabídky použijte vyhledávací box.

Historická tajemná atmosféra

Paříž je doslova protkána neobjevenými uličkami, které svojí historií navozují romantickou a zároveň i trochu tajemnou atmosféru. Lákají k večerním procházkám a objevování maličkých vináren nebo kaváren.

Útulné prostředí

Každá z vináren nebo kaváren má neopakovatelnou a jedinečnou atmosféru. Ve většině případů se jedná o staré rodinné podniky, které lety získaly svoji vlastní tvář, která si vás plně získá. Večerní návštěva může být skutečně nezapomenutelná.

Kvalitní ubytování

Kromě samotného města se zde nabízí i velmi pěkné hotely, čisté pokoje a kvalitní služby. Díky tomu bude váš pobyt stále dokonalý i při večerním návratu a romantická nálada bude poklidně plynout dál.

Kompletní pobyt

Například eurovíkendy nebo víkendové pobyty nabízejí vše kompletně v ceně. Dopravu do Paříže, ubytování a stravu. Díky tomu se návštěvníci nemusejí starat o základní věci a mohou si jen spokojeně užívat překrásné město a památky.

Jen vy dva

Návštěvníci, kteří si vyberou zahraniční víkendový pobyt, se dostanou do úplně jiného prostředí. Díky tomu zapomenou na běžné starosti a užívají si chvíle odpočinku naplno. Pobyt v cizím městě jeho návštěvníky ještě více stmelí a jejich zážitek z pobytu bude o to intenzivnější.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024