Víkend U Moře - Prodloužený

Víkend U Moře - Prodloužený

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Pojeďte na víkend k moři

Jistě jste už od přátel nebo v televizi slyšeli o eurovíkendech. Krátká víkendová dovolená v evropské metropoli spojená s poznáváním města, prozkoumáváním skrytých zákoutí a ochutnávání tradiční kuchyně. Stejně jako mnozí lidé odjíždí na víkend za poznáním, tak i vy můžete na víkend jet za odpočinkem na písčité pláži u křišťálově čistého moře.

Základní info pro víkend u moře

Nejlepší je pro víkendový pobyt u moře koupit dopředu zařízený zájezd. Součástí je doprava, ubytování a případně i strava – ve většině případů řešena formou polopenze. Pro dopravu se doporučuje volit jen a pouze letadlo. Pokud byste cestovali autem nebo autobusem, tak polovinu dovolené strávíte na cestě. Letadlo je rychlé, velmi pohodlné a pokud kupujete kompletně zařízený zájezd tak i cenově přijatelné.

Kam se vydat - tipy

Letecky se v krátkém čase dostanete kamkoliv po celé Evropě. I tak na krátký víkend stačí něco blízké – je to levnější a na prodloužený víkend úplně dostatečné. Největším přímořským hitem je samozřejmě Chorvatsko – velmi blízké, relativně levné a služby jsou velmi zaměřovány i na české návštěvníky. Není žádným překvapením dostat například v restauraci český jídelníček.

Druhým tipem je Itálie. Nádherné písčité pláže, které jsou pečlivě udržovány a velmi čisté moře. Samotná městečka a přístavy mají dlouhou historii a tajemný nádech. Skvělá je i tradiční Italská kuchyně, na kterou nenarazíte nikde jinde ve světě – dokonale upravené mořské plody, těstoviny a pizza. Zkrátka útěk na víkend do úplně jiného světa.

Ze vzdálenějších zemí se nabízí oblíbené Bulharsko, Španělsko nebo Řecko.

Jak vyhledat zájezd

V červeno oranžovém vyhledávacím boxu zadejte jako zemi vaši zvolenou destinaci. Pokud nevíte – inspirujte se našimi tipy. Jako dopravu zvolte leteckou. Poté stačí kliknout na "hledej!" a máte před sebou kompletní nabídku volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024