Autobusové Zájezdy

Autobusové Zájezdy

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Autobusové zájezdy -

Autobusové zájezdy nabízejí pohodlné cestování bez nutnosti řešit dopravu – trasu, dálniční známky a případné komplikace během cesty. Oproti letecké dopravě nemusíte trávit dlouhé hodiny čekáním na letišti a díky EU vám stačí pro přechod většiny evropských hranic pouze občanský průkaz. Největší výhodou a důvodem proč je tento typ dopravy tak populární je cena. Autobusový zájezd je mnohonásobně levnější.

Zakoupení pouze jízdenky

Prvním řešením je koupě pouze jízdenky. V závislosti na vzdálenosti vás vyjde na 500 Kč až 2 000 Kč. Nejlevnější je Maďarsko a Chorvatsko, naopak mezi nejdražší patří Španělsko a Bulharsko. Koupíte si jízdenku a autobus vás odveze na místo – nic více není ve službě zahrnuto. Ubytování a stravu musíte řešit sami.

Koupě připraveného pobytu

Druhou možností je rezervace plně připraveného pobytu. Součástí je doprava, strava, ubytování a případné služby. Díky množstevním slevám, které dostávají cestovní kanceláře, vás tato varianta vyjde levněji. Navíc nemusíte skoro nic řešit a jen si užíváte pohodovou dovolenou.

Vybavenost autobusů

Autobusy pro dálkové cesty jsou klimatizovány, nabízejí pohodlná polohovatelná sedadla, toaletu a umyvadlo. Cestu vám zpříjemní TV a DVD a během zastávek se můžete občerstvit přímo v autobusovém bufetu – případně využít restaurace vedle dálnice.

Kam se nabízejí autobusové zájezdy

Hlavním hitem je Chorvatsko. Cesta trvá přibližně 12 hodin a ceny jsou velmi příznivé. Jako druhou lze doporučit Itálii – přibližně 12 hodin. Další oblíbené destinace jsou více vzdáleny a je potřeba počítat s cestou trvající až 24 hodin – patří sem například Bulharsko, Španělsko nebo Řecko. Dlouhou cestu ovšem plně kompenzují levné ceny oproti letecké dopravě.

Jak koupit autobusový zájezd

Ve vyhledávacím boxu zadejte jako zemi Chorvatsko, Itálii, Bulharsko, Řecko, Španělsko nebo případně jakoukoliv jinou zemi, o kterou máte zájem. Po kliknutí na "hledej!" se vám obratem zobrazí všechny volné termíny. Pak stačí jen velmi jednoduchá online rezervace a můžete se začít těšit na odpočinkové dny plné relaxace a pohody.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024