Poznávací zájezd Řecko

Poznávací zájezd Řecko

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Jen velmi málo zemí se může chlubit tak pestrou nabídkou historických památek a lákavých míst. Mnohé z nich jsou natolik známé, že je návštěvníci poznávají bez představení. Kromě historie vám Řecko nabídne i výtečnou kuchyni a vstřícný přístup místních obyatel.

Pestrá kuchyně Řecka

Příprava tradičních řeckých pokrmů je velmi jednoduchá. O to více ale své návštěvníky překvapí svojí pestrostí a škálou nabízených pokrmů. Mezi základní suroviny nepatří jen všechny druhy masa a mořské plody, ale i spousta zeleniny, luštěniny a a nepostradatelné bylinky a chutné koření.

Srdce na dlani

Obyvatelé Řecka vám poznávací zájezd velmi zpříjemní. Jsou velmi dobrosrdeční, pohostiní a mají takříkajíc srdce na dlani. Nenechte se ovšem zmást! Řekové jsou velmi dobří řečníci a ještě více nadání mají pro obchodování!

Zaručené počasí pro každého

Pokud něco v Řecku opravdu nikoho nezklame, tak je to jistě počasí. Nejenomže teploty okolo 30°C jsou naprosto bežné, ale i déšť trvá maximálně jeden den. Po zbylé dny zájezdu vás bude na cestá doprovázet již opět jen krásné sluníčko.

Nakupování a trhy

Jak již bylo řečeno, Řekové jsou rození obchodníci! Nezáleží jestli vejdete do obchodu, nebo se budete procházet po tržišti. Vždy se ve vás budou snažit vzbudit zájem. Všechny obchody mají otevřeny do večerních hodin i o víkendech. Na tržištích se můžete pokusit o ceně smlouvat a mnohdy budete i velmi úspěšní.

Hlavní lákadlo Řecka

Největším lákadlem poznávacáho zájezdu ovšem není kuchyně ani nákupy, ale památky. Každému je z fotek jistě velmi dobře znám Akropolis, který je dokonce zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Při poznávacím zájezdu na návštěvníky nečeká jen Akropolis, ale i spousty a spousty dalších památek.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024