Poznávací zájezd Turecko

Poznávací zájezd Turecko

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Turecko je jako most mezi Evropou a Asií. Na jedné straně je zde cítit nádech orientu a východu, ale je smíchán se způsoby evropského života. Poznávací zájezd do Turecka nabízí objevení a prozkoumání nových tradic a zvyků, ale s veškerým zázemím jako v Evropě.

Více poznání než v samotném Řecku

Velmi překvapujícím faktem je počet památek. V Turecku se celkově nachází více antických památek a staveb než v samotném Řecku. Unikátnost této země dokresluje i to, že se zde nacházely dovnou dva Divy světa. Třešničkou na dortu jsou rozlehlá skalní města, překrásné mešity a bohatá nedotčená příroda.

Vůně exotiky

Až během poznávacího zájezdu si mnozí návštěvníci uvědomí, jak je jim Turecko blízké a známé. Orientální taněčnice, podmanivá hudba, čajovny a vodní dýmky, harémy - vše, o čem velmi často slýcháme a vidíme na fotografiích.

Levná cesta za exotikou

Vycestovat alespoň na týden z Evropy a pocítit tak nádech exotiky a orientu může být díky vzdálenosti drahé. Turecko je ovšem velmí blízkým vstupem do Asie a nabízí levné služby. Mnohdy se dají i usmlouvat ještě níže.

Přátelská kultura

Při poznávání nových zvyků a tradic můžeme často šlápnout vedle a způsobit nějaké fópá. Zvláště pokud se jedná například o islám. Avšak z Turecka nemusí mít nikdo obavy. Místní lidé jsou velmi přátelští, rádi každému pomohou a zasvětí jej do svých tradic. Na oplátku budou velmi zvědavý na návštěvníky a jejich zvyky.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022