Poznávací zájezd Egypt

Poznávací zájezd Egypt

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Egypt je brán jako starodávná země se spoustou památek. Mnohdy se ale zapomíná na jeho moderní tvář, příjemné lidi, léty zdokonalené služby pro turisty a komfort pro ně připravený.

Pyramidy, pyramidy, pyramidy

Jednoznačně největším lákadlem a důvod poznávacího zájezdu do Egyptu jsou pyramidy. Při návštěvě budete mít možnost poznat tyto obry na vlastní kůži a dokonalý zážitek vám ucelý zkušený výklad místního průvodce.

Lehká a osvěžující kuchyně

V Egyptě se s těžkým jídlem nesetkáme. Jelikož je maso na celém pokrmu nejdražší, využívali jej chudé národy jen v malém množství. O to více se zde ale vyskytuje ovoce a zelenina, která vám dá energii na celý den a neutlumý váš zájem o poznání dalších míst.

Plavby po Nilu

Druhým symbolem Eguptu po pyramidách je řeka Nil. Mezi velmi oblíbené atrakce mezi návštěvníky této země patří lodní plavby a poznání okolí Nilu. Lodě jsou luxusně vybavené, nabízejí koupání v bazénech, luxusní pokoje a na menu tradiční pokrmy.

Vraťte se v čase

Turistická centra jsou již zcela v moderním stylu a při pobytu se cítíte jako v kterémkoliv evropském městě. Pokud ovšem zavítáte do odlehlejších oblastí, setkáte se s původními tradicemi. Zcela zahalené ženy, původní obydlí a styl života - vše je vzdáleno malý krůček. Egyptu vám tak nabízí neuvěřitelnou cestu zpět v čase. Romantika zcela na dosah ruky.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022