Poznávací zájezd Maďarsko

Poznávací zájezd Maďarsko

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Termální prameny, malá vzdálenost Maďarska a bohatá historie. Pokud to spojíme s neustálým děním v ulicích a na náměstích, stává se z něj ideální destinace pro poznávací zájezd.

Termální prameny a lázně

Ročně navštíví Maďarsko desetitisíce návštěvníků jen s jediným cílem - návštěva termálních pramenů. Díky jejich množství je zde velmi rozvinuté lázeňství a samotná Budapešť je považována za jedno z největších lázeňských měst.

Maďarská kuchyně

Během poznávacího zájezdu si nejen dokonale odpočinete, ale zároveň se i velmi dobře najíte. Na každém jídelním lístku se nachází tradiční gulášová polévka. V malých útulných kavárnách budete zavaleni nabídkou štrůdlů, koláčů a ovocných palačinek. Méně známým produktem jsou vína. I přes jejich menší popularitu jsou velmi dobrá a jen těžce by jsme hledali někoho, kdo neslyšel o tokajském vínu.

Levný zájezd

Maďarsko je všeobecně levnou zemí a není tomu jinak ani v restauracích. Polévku si objednáte již za 15 Kč a hlavních jídlo se pohybuje v rozmezí 70 - 100 Kč. Pokud se vydáte do vinárny, za láhev zaplatíte v přepočtu 100 - 250 Kč.

Cestujeme i mimo sezónu

Velmi oblíbené jsou krátké víkendové pobyty s cílem v termálních lázních. U takového pobytu příliš nesejde na tom, kdy je plánován. Při výběru termínu mimo sezónu lze na ubytování ušetřit až 60%.

Maďarsko na dosah ruky

Krátkým víkendovým pobytů nahrává poloha. Tu ocení i návštěvníci, kteří se zde vydají i na delší poznávací zájezd. Budapešť, hlavní lákadlo k zájezdu, je od českých hranic vzdálen pouhých 300 Km. Neboli necelé 3 hodiny cesty.

Zájezd v pohybu

V Maďarsku je vždy co dělat a neustále cítíte, že se něco děje. Ať již je den nebo noc, na promenádách je stále živo. Při procházkách nestále narážíte na vinárny a malé útulné kavárny. V okolí jsou rozlehlé golfové hristě, tenisové kurty a bazény. Večer lze na mnoha místech narazit na venkovní představení jen tak pod širým nebem. V ulicích se pořádají trhy, bály a vinařské slavnosti. A stále je co objevovat.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024