Eurovíkend Barcelona

Eurovíkend Barcelona

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Historické centrum, zábava v okolí a teplé počasí - Barcelona. Pokud bude právě toto nádherné město vaším cílem, použijte k zobrazení všech eurovíkendů vyhledávací box.

Historické centrum

Nejoblíbenější tepnou, kterou proudí většina turistů je dlouhá třída La Rambla. Ta vás zavede až přímo do samotného srdce Barcelony - náměstí Plaza de Catalunya.

Nejen historie, ale i zábava

Celá tato trasa je oblíbená především díky historické hodnotě. Časem se zde začali stahovat i další atrakce. Na ulici zde narazíme na živé sochy, pouliční hudebníky, klauny, stánky se suvenýry a obrovskou spoustu kaváren a restauraci. Náměstí je zároveň i stanoviště vyhlídkových autobusů a můžeme si zde zakoupit poznávací jízdu po Barceloně.

Čtvrti

Jakmile budete nasyceni enerickou náladou v ulicích Barcelony, můžete se vydat do čtvrtí. Návštěvníci nejčasteji volí Islámskou a Gotickou čtvrť. Vstupem se tázem změní celý vzhled Barcelony. Mění se domy, obchůdky a i oblečení místních lidí. Vše dostává jedinečnou a okouzlující atmosféru.

Okolí lákající k návštěvě

Celý eurovíkend v Barceloně nemusí být zaměřen jen na samotné město. V okolí se nachází spousta lákajících příležitostí. Velmi oblíbený je klášter Montserrat, který je vysoko v horách a vede k němu lanovka. Blízkým městem je Girona, která nabízí historickou část a spoustu muzeí. Pro aktivnější návštěvníky se nabízí koupání v některém z přímořských letovisek.

Hotely a kvalitní služby

Takřka veškeré hotely pro návštěvníky míří na eurovíkend do Barcelony nabízejí svým hostům velmi kvalitní ubytování. Pokoje jsou velmi čisté a plně vybavené. Stejně je tomu i co se týče poskytovaných služeb. Vše je na velmi vysoké úrovni a často se lze setkat s nadstandartními službami zahrnutými v ceně.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024