Autobusem Do Chorvatska

Autobusem Do Chorvatska

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Autobusem – pohodlnější, bez stresu a povinností

I přes stále levnější letenky veliká část Čechů pro cestu na dovolenou do Chorvatska volí autobus. Cestování moderním autobusem je velmi pohodlné, nemusíte plánovat trasu, zjišťovat informace o dálničních známkách ani řešit případné dopravní komplikace.

Kvalitnější cesta – rychlejší doprava

Chorvatsko je blízko. Standardní délka cesty se pohybuje okolo 10 hodin. S vybudováním dálnice Záhřeb – Split se délka cesty zkrátila a je mnohem komfortnější.

Pouze doprava

Při cestě do Chorvatska lze zakoupit pouze jízdenky. Autobus vás zaveze do místa určení jako klasický linkový autobus. V případě zpáteční jízdenky máte zajištěnou i dopravu zpět do České republiky. Cena takového zájezdu začíná na 1000 Kč a v některých případech stoupá až k 2000 Kč. Ovšem jedná se pouze o cestu – ubytování si musíte zajistit sami.

Doprava, ubytování i strava

Další možností je koupě zcela zařízeného zájezdu. Součástí je doprava tam i zpět, ubytování a případně i strava – záleží podle objednaných služeb. Tyto pobyty se pohybují v cenové kategorii 5 000 Kč a výše – záleží na kvalitě ubytování, službách a stravě.

Nástupní místa

Praha, Brno a Ostrava bývají klasicky zahrnuty jako první nástupní stanice. Dalšími možnostmi jsou krajská, případně okresní, města. Záleží vždy od zvoleného zájezdu.

Vybavení autobusů

Pro co největší pohodlí jsou voleny k dopravě moderní autobusy. Samozřejmostí jsou velmi pohodlná polohovatelná sedadla, toaleta a umyvadlo. Dále je k dispozici TV s DVD pro zkrácení volní chvíle. Během přestávek můžete využít bufet s občerstvením.

Autobusem do Chorvatska - Jak vybrat

Ve vyhledávacím formuláři zvolte jako cílovou zemi Chorvatsko. Pokud máte již dopředu vybránu destinaci, můžete ji zadat do pole Lokalita. Poté stačí jen kliknout na "hledej!" a máte před sebou kompletní nabídku volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024