Poznávací zájezd Izrael

Poznávací zájezd Izrael

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Zájezd do Izraele je výletem do velmi staré a bohaté historie s velikým důrazem na náboženství. Setkáte se s monumentálními stavbamy, velmi rozmanitou přírodou soustředěnou na malé území a netradiční košer kuchyní.

Luxusní ubytování

Pokud vás něco v Izraeli překvapí, tak to bude jistě důraz na bydlení. Všechny hotely a pokoje jsou důkladně uklizeny, v nabídce jsou hotelové bazény a luxusní restaurace s košer pokrmy.

Křižovatka tří kontinentů

Území Izraele je křižovatkou meti třemi odlišnými kontinenty - Evropou, Afrikou a Asií. Díky této pozici je středem tří rozdílných kultur a tradic.

Výlet do historie

Je na málo místech po celém světě je soustředěno tolik památek na jednom místě. Některé vznikly i před více než šesti tisíci lety! Jelikož je Izrael oproti České republice jen čtvrtinová, jsou všechny tyto zajímavá místa soustředěna do velmi hustých center. Tudíž se nabízí během velmi krátké doby prozkoumat spousty historických staveb a památek.

Košer pokrmy

I v mnoha světových restauracích se můžeme běžně setkat s košer pokrmy. Izrael je ale velmi ovlivněn Araby a jejich kuchyní, díky tomu je ve výsledku izraelská košer kuchyně o mnoho lahodnější a chutnější.

Rozmanitá příroda

I když je Izrael velmi malá země, při poznávacím zájezdu velmi překvapí svou rozmanitostí. Chvíli se budete nacházet v bohatých lesích, téměř v okamžiku se ocitnete v okolí úrodných zelených polí a v neposlední řadě narazíte i na hornaté pouště. V šířce méně než 100 Km se nacházejí rovnou tři druhy podnebí!

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022