Autobusem Do Maďarska

Autobusem Do Maďarska

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Do Maďarska autobusem

Autobusová doprava nabízí mnohé výhody – nemusíte plánovat trasu cesty a kupovat dálniční známky. Autobus vás pohodlně doveze až na vámi zvolené místo. Všechny dálkové spoje jsou vybaveny klimatizací, pohodlnými sedadly s nastavitelným sklonem a toaletou. Při cestě jsou pravidelné zastávky na protáhnutí.

Samotné Maďarsko je pro návštěvu autobusem velmi výhodné – patří mezi blízké země. Cesta trvá přibližně mezi 6 až 8 hodinami.

Do Maďarských lázní autobusem

Maďarsko je mezi českými cestovateli oblíbené především pro své termální lázně. Autobusem se tak můžete vydat na krátký pobyt a nemusíte řešit problémy spojené s dopravou. Jízdenky bez ubytování a dalších služeb začínají na 500 Kč.

Do Maďarska na dovolenou autobusem

Druhou možností je se vydat do Maďarska na delší dovolenou. V takovém případě se vyplatí plně zařízený pobyt, který bude nabízet jak dopravu, tak i ubytování a stravu.

Samozřejmě lze koupit pouze jízdenku a ubytování si zařídit na vlastní pěst. Cestovní kanceláře, které pořádají pobyty, ovšem objednávají ubytování ve velkém a získávají tak hromadné slevy. Při soukromé rezervaci návštěvník na tak výhodné slevy nedosáhne.

Jak vybrat cestu autobusem

Ať již hledáte jízdenku nebo dovolenou, stačí vyplnit formulář. Do pole země zadáte Maďarsko a kliknete na "hledej!". Následně se vám zobrazí kompletní nabídka volných pobytů. Vše lze rezervovat velmi rychle online přes internet – již dnes můžete mít svoji dovolenou vyřešenou a začít se těšit na odpočinkové dny.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024