Poznávací zájezd Itálie

Poznávací zájezd Itálie

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Francie má Paříž. Španělsko má Madrid. Itálie má Benátky, Řím, Vatikán, Miláno a nekončící výčet dalších možných destinací pro zájezd. Co se týče počtu velmi lákavých míst, je Itálie bezpochyby na prvním místě.

Bohatá historie

Itálie prošla velmi dlouhou a napínavou historií. Na každém kroku se setkáme s historickou stavbou, která nás unáší zpět, do víru dějin. Poznávací zájezd je zároveň i velmi lákavým zájezdem zpět v čase.

Nejen poznávací, ale i odpočinkový

Hlavním lákadlem pro odpočinek je to, kvůli čemu do Itálie zavítá nejvíce lidí - moře. Překrásné udržované pláže, písčité dno a spousta plážových barů jen dokreslují nádhernou pohodu a relaxaci pod teplým mořským sluníčkem.

Vyzkoušejte originální kuchyni

V každé restauraci, kdekoliv na světě, jsou nám nabízena italská jídla. Nemáte ovšem chuť vyzkoušet pravý originál? Italské špagety s pravou rajčatovou omáčkou, lahodně těstoviny, pravá italská pizza a v neposlední řadě i víno - to vše vás čeká právě v Itálii.

Spousta neodolatelných míst

Mnoho lidí již bylo v Itálii a každý se může pochlubit úplně jiným poznávacím zájezdem. Benátky, Vatikán, Řím, Miláno... . Do této země se můžete vrátit každý rok a pokaždé narazíte na nová neprozkoumaná místa, opředená tajemnou historií.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024