Eurovíkend Řím

Eurovíkend Řím

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Eurovíkend Řím - historie, tradiční kuchyně a kvalitní služby.

Kuchyně - veliké překvapení

Pro každého, kdo je v Římě poprvé, je v místní kuchyni připraveno veliké překvapení. Teprve až během eurovíkendu zjistíte, jak mají tradiční pokrmy skutečně chutnat. Díky moři je jídelníček plný ryb, kterým dělají společnost tradiční těstoviny a pravá italská pizza.

Památky a historie

Památky jsou v Římě na každém kroku. Mnohé návštěvníky překvapí, že je vlastně skoro všechny znají nebo jsou jim povědomé. Kdo by neznal Koloseum, Fontana di Trevi nebo Španělské schody?

Řím jde s dobou

Kromě historické tváře nám město nabídne i tu modernější. Mimo historická místa je spousta moderních restaurací, luxusních hotelů, značkových obchodů a zábavných atrakcí. Na své si zde přijde opravdu každý.

Vliv náboženství

Dlouhotrvající vliv křesťanství ocení především věřící návštěvníci. Po krátkém pobytu tento fakt jistě ale ocení i ostatní. Díky tomuto vlivu po celá staletí v Římě vznikaly impozantní historické stavby a umělecká díla, která můžeme obdivovat až do dnešních dnů.

Unikátní atmosféra

Na podobnou atmosféru nelze v žádné jiné části Evropy narazit. Úzké historické uličky, malé útulné pizzerie a vinárny, typický italský temperament, cesty plné skůtrů a pohodová skoro přímořská atmosféra. Vše na jednom místě.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024