Víkendové Pobyty U Moře

Víkendové Pobyty U Moře

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Víkendový pobyt u moře

Celoročně míří každý víkend na dovolenou tisíce turistů. Jedou za poznáním a zábavou do jednoho z evropských velkoměst – na eurovíkend. Během jednoho víkendu dokonale poznají město, prozkoumají skrytá místa a ochutnají tradiční kuchyni. Stejně jako oni i vy můžete během jednoho víkendu zažít kompletní dovolenou – opalování na písčité pláži, koupání v křišťálově čistém moři a večerní procházky městem.

Jak na víkendový pobyt aby se vyplatil

U víkendového pobytu by měly být splněny dvě věci – doprava a typ zájezdu.

U dopravy je důležité, aby byla letecká. Letecká je nejrychlejší a nejpohodlnější. V případě dopravy autem nebo autobusem byste strávili polovinu víkendové dovolené za volantem.

při výběru typu zájezdu se vyplatí vsadit na kompletně zařízený pobyt od cestovní kanceláře. Při delší dovolené (14 denní) lze ušetřit, pokud si vše oběháte sami. U víkendových mají cestovní kanceláře mnohem výhodnější ceny. Je to dáno především tím, že při množstevních objednávkách dostávají hromadné slevy.

Vybíráme konkrétní zemi - tipy

Mezi návštěvníky jsou pro víkendový pobyt u moře oblíbené čtyři hlavní země – Chorvatsko, Itálie, Bulharsko a Řecko.

Chorvatsko a Itálii stoprocentně doporučit. Obě dvě země jsou velmi blízko, jsou relativně levné a služby jsou zaměřené i na česky mluvící návštěvníky. Bulharsko a Řecko jsou vzdálenější a trochu dražší. Pokud si plánujete víkend pořádně užít a nevadí vám delší doprava, klidně je zvolte.

Jak vybrat víkendový pobyt u moře

V oranžovo-červeném vyhledávacím formuláři si vyberte zemi – můžete se inspirovat našimi tipy. Jako typ dopravy zvolte leteckou. Po kliknutí na "hledej!" se vám zobrazí kompletní nabídka volných pobytů u moře. Tu si můžete filtrovat a řadit podle ceny, data a ostatních pro vás důležitých parametrů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022