Poznávací zájezd Španělsko

Poznávací zájezd Španělsko

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Poznávací zájezd do Španělska není klasickým poznáváním památek, historie a tradic. Tato země nabízí divoké karnevaly, adrenalinové býčí zápasy a zdravou kuchyni.

Býčí zápasy

Býčí zápasy jsou turisty právem velmi vyhledáváné. Při návštěvě koridy budete plně vtaženi do děje, sledovat každý sval býka a ladné pohyby uskakujícího toreadora. Zápasy jsou pořádány vždy v souvislosti s nějakým svátkem. Zážitek, který vám žádná jiná země nenabídne.

Běhy s býky

Pro odvážlivce, kterým nebude stačit jen sledování, se nabízí přímé zapojení se do děje. Může kličkovat v malých uličkách před supícími býky. Ostatní jejich počínání sledují z bezpečné vzdálenosti a cítí návaly vzrušení i za běžce.

Teplo, teplo, teplo

Jedním z důvodů návštěvy Španělska může být i velmi teplé podnebí. Při výletech za poznáním se nemusíte bát chladného ani deštivého období.

Španělská kuchyně

Polohou není dáno jen počasí, ale i jídelníček. Hlavní specialitou jsou mořské plody a především ryby. V nabídce nikdy nechybí pestrý výběr ovoce a sálatů. Jako dezert potěší zmrzlina, která se dělá s nevídanou škálou příchutí.

Karnevaly a Fiestas

Při poznávacím zájezdu budete naprosto ohromeni, jak lehce lze zapomenout na všední starosti. Při karnevalu se celé město převleče do masek a vyrazí do ulic. Následují hodiny tančení, zpívání a průvodů. Nemusíte mít strach, že by jste o tento zážitek přišli - jsou pořádány velmi často. Jen na červenec je plánováno deset velkých akcí.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022