Poznávací Zájezdy a Netradiční dovolené

Poznávací Zájezdy a Netradiční dovolené

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Poznávací zájezdy jsou ideální volbou pro všechny, kteří nechtějí strávit volné dny jen na jednom místě bez zajímavého programu. Při poznávacím zájezdu dokonale poznáte místní tradice, výbornou kuchyni, objevíte skrytá zákoutí a hlavně si užijete báječnou dovolenou.

Mísní tradice a kultura

Každá země je jiná a každá nabízí jiný styl života. Během zájezdu dokonale pocítíte neopakovatelnou atmosféru každého navštíveného města a zažijete místní tradice na vlastní kůži.

Vše zařízeno

Během svého pobytu se nemusíte o nic starat a nic zařizovat. Cestovní kancelář za vás vše naplánuje a zajistí tak, aby jste si již jen užívali a odpočívali.

Poznávejte až na místě

Před odjezdem nemusíte studovat místní zajímavosti a připravovat se na navštívení zajímavých míst. Při poznávacím zájezdu je na místě vždy zkušený průvodce, který zná každý detail a je připraven na každou otázku.

Nejen poznání, ale i odpočinek

Poznávací zájezdy nejsou plánovány jenom jako výlet za poznáním. Jsou zároveň velmi příjemně nakombinovány s odpočinkem a relaxací.

Rozumné ceny

Díky zlevňování a snadnější dostupnosti dopravy se můžete na vzdálená místa dopravit skutečně levně.

Po celém světě

Možností jak cestovat je spousta. Letecky, autem, autobusem... . Máte tak možnost vybrat si kterékoliv město nebo zemi a vydat se ji prozkoumat a zažít na vlastní kůži.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024