Eurovíkend Paříž

Eurovíkend Paříž

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Nejromantičtější město Evropy zasazené do moderní země s kvalitními službami. Přesně to je Paříž. Pokud se chytáte na eurovíkend do Paříže zobrazte si aktuální nabídku pomocí vyhledávacího boxu.

Lahodná kuchyně

Díky své přímořské poloze v menu všech restauracích převládají mořské plody. Nabízí se tam vyzkoušet mnoho nových vynikajících pokrmů, které nejsou v jiných zemích vůbec známé. Kromě gurmánů si zde přijdou na své i milovníci vína. Malé útulné vinárny se nabízejí takřka na každém rohu a žádná restaurace se neobejde bez kvalitní nabídky francouzských vín.

Okouzlující památky

Velikou výhodou francouzských památek je, že jsou v podvědomí každého návštěvníka. Eiffelova věž, Vítězný oblouk, katedrála Notre-Dame - stavby, které nejsou potřeba nikomu představovat a které každý touží spatřit. Historická tvář Paříže jen dotváří romantickou a pohodovou náladu a celý pobyt.

Moderní město

Eurovíkend v Paříži není jen procházka muzeem. Celé město se vyvíjí s dobou a poskytuje služby na velmi vysoké úrovni. Mezi návštěvníky je velmi oblíbená moderní čtvrť La Défense, která je plná vysokých mrakodrapů a moderních staveb. Pro volné chvíle se nabízí čtvrti se spoustou značkových obchodů.

Paříž pro každého

Oproti jiným turistickým destinacím skrývá Paříž velikou výhodu. Kromě supermoderních hotelů a drahých restauracích zde lze naleznout i širokou základnu cenově přiměřených služeb. Paříž si tak každý může užít přesně podle svého.

Úžasná atmosféra

Paříž má úžasnou a naprosto okouzlující atmosféru. Malé útulné vinárny, restaurace s výborným jídlem, překrásné prostředí a impozantní památky na pozadí dokonale vyvážené s komfortem a dokonalým servisem během eurovíkendu.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2023