Víkendové Koupání U Moře

Víkendové Koupání U Moře

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

O čem je víkendové koupání u moře

Mnoho lidí se během víkendů vydává na poznávací zájezdy do evropských metropolí – na eurovíkendy. Během víkendu stihnou prozkoumat všechna tajemná zákoutí, ochutnat místní kuchyni a nasát nezapomenutelnou atmosféru. Stejně tak i vy můžete za jeden víkend stihnout hodiny a hodiny skvělého odpočinku na krásné písčité prosluněné pláži a koupání v křišťálově čistém moři.

Kam se vydat na víkend k moři

Letecká doprava je velmi rychlá a například rozdíl mezi Chorvatskem a Bulharskem není tak velký. V případě autobusové dopravy cesta do Chorvatska trvá 12 hodin, do Bulharska 24 hodin. I přes rychlost letecké přepravy se ovšem doporučují blízké destinace.

Nejoblíbenější a jednička mezi přímořskými státy je dlouhodobě Chorvatsko. Velmi blízké, levné a pro krátkou dovolenou zcela ideální. Jako druhá se nabízí Itálie – skvělé jídlo, romantická atmosféra, nádherné moře a udržované pláže. Dále se samozřejmě nabízí Řecko, Bulharsko a případně i Španělsko.

Jaký si vybrat zájezd

Zájezdy jsou plně připravené a nemusíte se o nic starat. Součástí je doprava, ubytování a strava. Vždy volte jen leteckou dopravu – pokud se na víkendové koupání u moře vydáte autem nebo autobusem, tak polovinu své dovolené strávíte dopravováním se k moři a zpět.

Jak si vyhledat volné zájezdy

V červeno oranžovém vyhledávacím boxu si zvolte svoji vysněnou zemi – případně se nechejte inspirovat našimi tipy. Jako způsob dopravy zvolte leteckou – je nejrychlejší. Po kliknutí na "hledej!" se vám zobrazí aktuální nabídka volných zájezdů. Tu si můžete řadit a filtrovat podle ceny, data odjezdu a dalších parametrů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024