Eurovíkend Benátky

Eurovíkend Benátky

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Okouzlující město postavené přímo na vodě - Benátky. Pokud se chystáte právě sem, využijte pro kompletní před aktuálních eurovíkendů vyhledávací box.

Romantická atmosféra

Celé Benátky jsou doslova stvořeny pro vyvolání okouzlující romantické atmosféry. Úzká spleť starých uliček, malé zapomenuté kavárničky, tajemná zákoutí, vinárny přímo mezi historickými památkami a k projížďce lákající gondoly tuto atmosféru ještě více umocňují.

Jednoduchá dostupnost

Jednoduchou přístupností, jakou mají historické Benátky, se nemohou pyšnit ani některá moderní města nabízená pro eurovíkendy. V blízkosti se nachází veliké letiště a právě díky své poloze na vodě je zde i veliký přístav.

Historická tvář Benátek

Historie bude jistě jedním z prvních důvodů, proč se vydat na eurovíkend právě zde. Většina návštěvníků se jistě již dlouho dopředu těší na náměstí Sv. Marka, Kampanilu nebo i neméně slavný Dóžecí palác.

Mosty

Je poněkud netradiční, aby město lákalo na své mosty. V Benátkách je mostů ovšem spousta a až s vkročením na něj, se otevírá úžasná scenérie. Před návštěvníky se skýtá pohled na dlouhý kanál se spoustou plujících gondol a až teprve teď vidí veliký kus Benátek, který jim skrýval pohled z úzkých uliček. Mezi nejslavnější mosty patří Ponte dell´Accademia, který nabízí pohled na Velký kanál. Dalším slavným mostem plným stanků se suvenýry je Ponte di Rialto.

Odpočinek a relaxace

Během eurovíkendu se v Benátkách naskytne nepřeberné množství možností k odpočinku a relaxaci. Malé útulné kavárny lákají k posezení, romantické spletité uličky k odpočinkovým procházkám, plující gondoly k relaxační plavbě a samotné Benátky nabíjí svojí atmosférou návštěvníky novou energií.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024