Poznávací zájezd Benátky

Poznávací zájezd Benátky

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Vždy je lepší, pokud cíl poznávacího zájezdu nabízí více, než jen historii. A přesně takové jsou i Benátky. Jestliže se chcete i vy nechat okouzlit jedinečnou atmosférou města postaveného na vodě, použijte k zobrazení kompletní nabídky zájezdů vyhledávací box.

Velmi snadná doprava

Není běžné, aby tak staré a historicky cenné město, nabízelo natolik jednoduchou dopravu. Díky své poloze na vodě se zde nachází veliký přístav a v blízkosti je i letiště, které lze využít právě k dopravě z Prahy nebo jiného českého letiště.

Památky na každém kroku

Prakticky celé město jsou ukázkou historie. Každý dům a každá stavba má jedinečný příběh a dotváří tak celkovou tvář celých Benátek. Mezi nejoblíbenější památky se řadí především překrásný Dóžecí palác, impozantní palác Ca'D'Oro a monumentální barokní kostel Santa Maria della Salute. Poviností každého návštěvníka je navštívit nezapomenutelné náměstí Sv. Marka.

Výborné jídlo a restaurace na každém kroku

Italové si umí skutečně užívat. jejich kuchyně patří k jedněm z nejnápaditějších a nejvíce chutných. Teprve až při návštěvě Itálie se mnoho návštěvníků dozví, jak mají chutnat pravé italské špagety, těstoviny nebo pizza. Všechny tyto výborné pokrmy se nabízejí k ochutnání právě v mnoha a mnoha restauracích po celých Benátkách.

Atrakce pro turisty

Nedílnou součástí každé velké evropské destinace jsou i služby a zábava turistům. Na ulicích narazíme na spousty krámků se suvenýry, pouliční prodejce nebo i živé sochy, ochotné se s vámi vyfotit. Nejlákavější atrakcí jsou ovšem gondoly. Gondoly jsou tradiční lodě, poklidně plující vodními uličkami Benátek a přepravující místní návštěníky. Skoro nikdo neodolá lákavé nabídce a dopřeje si romantickou projížďku, při které spatří Benátky z úplně jiného pohledu.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022