Poznávací pobyty Paříž

Poznávací pobyty Paříž

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Právem míří nejvíce návštěvníků za poznáním do Paříže. Ta má co nabídnout jak ze své historické tváře, tak i jako město součastné. Pro zobrazení kompletní nabídky poznávacích pobytů použijte vyhledávací box.

Především historie

Prvním a největším lákadlem Paříže jsou především památky a její historie. Každá budova má svojí historii a příběh. Zároveň jsou všechny proslulé po celém světě a návštěvníci je poznávají bez jakýchkoliv problémů.

Kulinářské speciality

Každý národ charakterizuje jak historie, tak i tradiční kuchyně. Nejinak je tomu i ve Francii. V kuchyni lze naleznout nezapomenutelně upravené mořské plody, kterým přijdou na chuť i lidé, kteří jim dříve nedávali přednost. Druhou specialitou jsou francozská vína. Takřka na každém rohu se můžeme setkat s malou útulnou vinárnou, lákající k návštěvě a ochutnání místního vína.

Poznání součastné Paříže

První, co každého návštěvníka na Paříži zajímá je její historie památky. Po pár dnech užívání si báječné atmosféry a poznání, zatouží i po moderní tváři Paříže. Nejslavnější je v tomto ohledu jistě moderní čtvrť La Defense. Pro milovníky nakupování se nabízí nepřeberné množství obchůdků se značkovým zboží nebo všudypřítomné stánky se suvenýry.

Atmosféra a francouzská mentalita

Při poznávacím pobytu návštěvníci nasávají místní atmosféru na každém kroku. Ze starých památek, malých kávarniček, nádherných parků a promenád. Všude zde se zároveň setkávají s pravou francouzskou mentalitu a kromě vzpomínek na Paříž si s sebou odvážejí i nezapomenutelný obraz a atmosféru v sobě.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024