Poznávací zájezdy Londýn

Poznávací zájezdy Londýn

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Historické stavby jako Buckinghamský palác. Turistické atrakce jako London Eye. Nebo i typický styl anglického života. Vše vám nabízejí k poznání právě poznávací zájezdy Londýn. Jestliže se i vy chystáte do Londýna, využijte k zobrazení všech dostupných zájezdů vyhledávací box.

Historie, která zaujme každého

Vyprávění průvodců zaujme i návštěvníky, kteří nedávají historii veliký prostor. Temné doby inkvizice, období morů nebo i takové historické postavy jako Jack Rozparovač. Historie, ze které se tají dech.

Památky a stavby

Londýnské historické stavby jsou impozantní a jistý nádech součastnosti a aktuálnosti jim dodává fakt, že jsou stále aktivně využívány. Buckinghamský palác, Big Ben, Tower Bridge - všechny tyto stavby jsou všem návštěvníkům z fotografií dokonale známé a nyní dostávají při poznávacím zájezdu možnost vypravit se za nimi a vidět je na vlastní oči.

Jednoduchá a levná přístupnost

Druhou stranou mince u památek může být zpravidla vysoká cena vstupu. Londýn tento problém vyřešil dokonale. Při příjezdu je možno zakoupit za přibližně 400 Kč London Pass, který umožňuje vstup na 55 londýnských památek.

Atrakce a zábava

Kromě historie a památek se lze v Londýně samozřejmě výborně bavit. Velmi oblíbené je londýnské kolo London Eye, ze kterého je vidět až na několik desítek kilometrů. Další možností je prohlídka staré vojenské lodě nebo velmi doporučovaný Dům hrůzy, který vás provede mírně temnou londýnskou historií. Zážitkem, který by si neměl nechat nikdo ujít, je jistě návštěva Hide Parku a poznání jeho velmi netradiční atmosféry.

Jazyk

Angličtina je velmi moderní jazyk, kterým v dnešní době mluví již mnoho lidí. Kromě poznání památek a historie si lze během zájezdu udělat dokonalou představu o své úrovni a načerpat další motivaci pro zdokonalování. Pokročilejší návštěvníci dostanou odměnu za své učení a dokonale se v celém Londýně domluví.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024