Poznávací zájezd Řím

Poznávací zájezd Řím

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Poznávací zájezd do Říma je výbornou kombinací poznání historie, památek, výtečné kuchyně a báječné atmosféry. Pokud vaše cesta povede do Říma, použijte k zobrazení kompletní nabídky vyhledávací box.

Historie a památky

Během poznávacího zájezdu budute neustále obklopeni památkami - a všechny vám budou již na pohled známé. Kdo by netoužil vidět na vlastní oči italské Koloseum nebo Španělské schody?

Výtečná gastronomie

Italská uchyně lze jednoduše rozdělit na dvě části. První je ovlivněna polohou u moře a obsahuje spousty mořských plodů, upravených pokaždé na úplně jiný, ale vždy výtečný způsob. Ve druhé části poznáte, jak skutečně mají chutnat pokrmy vydávané za italskou kuchyni. Pravá italská pizza, těstoviny a především italské špagety. Všechny tyto pokrmy jsou na všech menu restauracích a italští kuchaři mají jejich přípravu natrénovanou do posledního detailu.

S večerem přichází romantika

Se západem slunce Řím začíná teprve ožívat. Rozsvítí se malé útulné kavárny a bary. Lidé vyrážejí do ulic. Úzké historické uličky lákají k romantickým procházkám a objevování zapadlých zákoutí.

Moderní tvář

Mimo historické centrum je Řím velmi moderní město. Narazíme zde na překrásné restaurace, luxusní hotely, obchody se značkovým oblečením a všudypřítomné stánky se suvenýry.

Jednoduchá dostupnost

Výhodou Říma je vlastní mezinárodní letiště. Díky tomu se nabízí velice rychlá a pohodlná letecká doprava přímo z České republiky. Samotný let netrvá déle než dvě hodiny a neubírá tak čas z poznávání Říma.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024