Poznávací zájezdy Řím

Poznávací zájezdy Řím

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Pokud by jsme hledali v Evropě město, které je nejvíce spojováno s historií a svým návštěvníkům nabízí památky takřka na každém rohu, jistě by jsme vybrali Řím. Právem se jedná o jedno z nejnavštěvovanějších měst Evropy. Pokud vaše další kroky povedou právě zde, použijte k zobrazení kompletní nabídky poznávacích zájezdů vyhledávací box.

Historie na prvním místě

Hlavní a oprávněným lákadlem italského Říma je historie a památky. Ty se zde zachovaly a především byly vytvářeny díky silnému italskému vztahu k víře a náboženství. Právě proto máme nyní možnost bavštívit takové historické skvosty jako je Koloseum, Pantheon nebo systém kašen a fontán.

Pravá italská kuchyně

Pokud chceme zažít skutečný požitek z italské kuchyně, musíme až do samotného srdce Itálie - Říma. Teprve zde se návštěvníkům nabízí příležitost ochutná pravé italské špagety, těstoviny nebo velmi oblíbenou pizzu. Případně vyzkoušet speciality z mořských plodů. Vrcholem může být návštěva útulné vinárny a ochutnávka pravého italského vína.

Špetka součastnosti

Řím se samozřejmně ve vývoji nezastavil a tak každý návštěvník poznávacího zájezdu bude mít možnost objevit kousek moderní Itálie. Značkové obchody se světoznámými značkami oblečení. Moderní hotely a restaurace plné kulinářských specialit. Pravé italské vinárny. Moderní čtvrtě určené jen k nakupování. A v neposlední řadě i turistické atrakce určené pro pobavení návštěvníků.

Opočinek a relaxace

Celý poznávací zájezd samozřejmě nemusí být soustředěn jen na poznávání Říma. Ve volných chvílích si lze užívat okouzlující atmosféry, chvilek volna a odpočinku, seznamovat se s italskou mentalitou a celou tuto směsici pocitů a zážitků si po úžasném poznávacím zájezdu následně přivézt s sebou domů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024