Autobusem Do Řecka

Autobusem Do Řecka

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Autobusem do Řecka pohodlně

Autobusový zájezd má mnoho výhod. Je levnější. Cestování je velmi pohodlné a vyhnete se cestovním stresům – nemusíte plánovat trasu, zajišťovat dálniční známky a zatěžovat se řízením. Nasednete ve vašem městě a vystoupíte před prosluněnou písčitou pláží.

Cesta a autobus

Délka cesty do Řecka je závislá podle vámi zvolené destinace. Nejoblíbenější letoviska jsou vzdáleny mezi 19 až 24 hodinami cesty. Autobusy jsou samozřejmě na tuto cestu plně připraveny – nabízej pohodlné polohovatelná sedadla, WC a umyvadlo přímo v autobuse. Během pravidelných zastávek se můžete venku protáhnout nebo využít autobusový bufet.

Řešení 1 – Pouze cesta

Prvním řešením je koupit pouze jízdenku. Autobus vás zaveze na místo, a pokud máte zpáteční, tak vás dopraví i zpět. Ubytování a stravu si musíte zajistit sami. Cena jízdenky se pohybuje mezi 1 000 Kč a 2 000 Kč.

Řešením 2 – Kompletní zájezd

Druhým řešením je objednat kompletní dovolenou – dopravu, ubytování a stravu. Díky množstevním objednávkám mají cestovní kanceláře výhodnější podmínky a tak vás tato možnost vyjde levněji. Dovolená je o odpočinku a relaxaci – můžete tak přenechat starosti o zařizování celé dovolené někomu jinému.

Autobusem nebo letadlem

Řecko je oproti Chorvatsku nebo Itálii dále. Cesta je delší a právě toto některé turisty může odrazovat. Nejlepším řešením je udělat jedno – do vyhledávacího formuláře zadat jako cílovou zemi Řecko a jako způsob dopravy autobus. Projít si pár nabídek, podívat se na ceny a na dostupnost zájezdů. Poté opět zadat jako cílovou zemi Řecko, ale tentokrát zvolit jako způsob dopravy letadlo.

Porovnáte si možné způsoby dopravy a poskytované služby. Rozhodnutí bude poté velmi jednoduché.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024