Poznávací zájezd Paříž

Poznávací zájezd Paříž

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Poznání historie. Poznání místních tradic a kultury. Ochutnání kulinářských specialit a výtečných vín. Vše vám nabízí poznávací zájezd do Paříže. Pokud se chystáte právě zde, využijte pro zobrazení všech dostupných zájezdů vyhledávací box.

Historie na každém kroku

Paříž je doslova poseta celosvětově slavnými a hojně navštěvovanými památkami. Eiffelova věž, Vítězný oblouk případně katedrála Notre-Dame. Vše je nám velmi povědomé z televize nebo novin a poznávací zájezd nám tak nabízí možnost spatřit tyto historické skvosty na vlastní oči.

Výtečné pokrmy a francouzská vína

Francouzská kuchyně je velmi osobitá, nikde jinde nenaleznete používané suroviny v kombinaci s francouzskou přípravou. Lanýži, mušle nebo i dokonce šneci, vše patří na tradiční menu. Pro méně odvážné návštěvníky restaurace samozřejmě nabízí i klasická evropská jídla. U žádného pokrmu ovše nesmí chybět kvalitní francozské víno, vybrané z dlouhého vinného lístku.

Romanticky tajemná atmosféra

Se západem slunce život v Paříži teprve začíná. Rozzáží se maličké lucerny na ulicích. Úzké historické uličky lákají k romantické procházce a objevování skrytých zákoutí a vinárny přímo vybízejí ke vstoupení a odpočívání u sklenky vína.

Moderní tvář Paříže

Celý poznávací zájezd nemusí být jen o památkách a historii. Ve volných chvílích se nabízí i moderní části. Velmi oblíbenou čtvrtí mezi navštěvníky je La Défense. Část, ve které narazíme na monumentální mrakodrapy. Blízké obchůdky lákají k nakupování suvenýrů, případně i oblečení předních světových značek.

Jednoduchá dostupnost

Třešničkou na dortu je dostupnost Paříže. V samotném měste se nachází veliké letiště a cesta z České republiky nepřesahuje při letecké dopravě dvě hodiny. Navíc za velmi rozumné ceny.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024