Eurovíkend Londýn

Eurovíkend Londýn

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Královna, Fish and Chips a povědomé památky na každém kroku - Londýn. Pokud se chystáte na víkend právě sem, kompletní přehled eurovíkendů vám nabídne vyhledávací box.

Různorodá doprava

Jelikož se jedná o ostrov, mnoho návštěvníků by očekávalo omezenější možnosti dopravy. Je tomu ale právě naopak. Nabízí se doprava letecky, která je pro mnohé zážitek jen sám o sobě. Alternativou může být cesta autobusem spojená s cestou pod hladinou moře - kanálem La Manche.

Jednodušší a levnější přístup

Londýn nabízí velmi příjemnou službu pro své návštěvníky - London Pass. Po zakoupení pasu v hodně 400 Kč je možno navštívit více než 55 památek, kde již není nutno platit vstupné.

Tradiční, ale normální kuchyně

Při návštěvě mnohých evropských měst můžeme z místních specialit utrpět šok. Londýn je v pokrmech ovšem velmi ohleduplnější vůči svým návštěvníkům. Na jídelníčku se nacházejí vedle tradiční kuchyně i běžné evropské pokrmy. Hlavní specialitou je Fish and Chips - ryba a hranolky.

Mluvíme anglicky

Anglický jazyk se začíná stále více prosazovat ve všech oborech. Samotná návštěva na jeden víkend naše znalosti příliš nerozvine, ale dokonale každému návštěvnkovi ukáže, na jaké úrovni skutečně jsou. Případně poskytne i další motivaci pro zlepšování.

Netradiční a i pro děti

Londýn má co nabídnout i mimo tolik známé památky. Velmi oblíbený je například London Dugeon (Dům hrůzy), zakotvená válečná loď s možností prohlídky a v neposlední řadě i spousty obchodů a obchůdků se značkovým zbožím nebo suvenýry.

Povědomá místa na každém kroku

Výhodou eurovíkendu v Londýně je jistá povědomost o londýnských památkách a místech. Každý jistě již mnohokrát spatřil na fotografii Big Ben, London Eye, Buckinghamský palác nebo i případně slyšel i muzeu voskových figurýn. Londýn nebude při eurovíkendu rozhodně nikomu cizí.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022