Poznávací Paříž Letecky

Poznávací Paříž Letecky

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

S rozvojem levných letenek v kombinaci s pobyty v největších evropských městech přicházejí skutečně dostupné poznávací zájezdy. Jednou z takových destinací je právě i Paříž. Pokud se chystáte právě sem, využijte k zobrazení všech dostupných poznávacích pobytů vyhledávací box.

Levné letenky

Po nízkonákladových leteckých společnostech přicházejí s novými cenami i klasické společnosti. Výhodou u poznávacího zájezdu nebo pobytu je, že se jedná i o letenku zpáteční. Díky tomu lze počítat s dopravou i jen za pouhé 2000 Kč.

Další služby v ceně

Jediným nákladem navíc mohou být poplatky za parkování auta na letišti. V případě zakoupení hotového pobytu je v ceně zahrnut i transfer z letiště do hotelu a zpět (doprava z lětiště do hotelu a zpět).

Rychlá a pohodlná doprava

Oproti cesty automobilem je výhoda v přenechání starostí na zajištování dopravy na společnosti. Celá cesta je navíc oproti běžné dopravě značně rychlejší - z Prahy do Paříže se lze dopravit za méně než dvě hodiny.

Paříž, skvělá volba

I samotný výběr města, Paříže, je naprosto dokonalá volba. Slavné památky jako Eiffelova věž nebo Vítězný oblouk, místní speciality v tradičních restauracích, poznávání a vnímání okouzlující atmosféry, ideální možnost k překrásným procházkám nočním městem nebo i nakupování v butcích světových značek. To vše je právě Paříž.

Poznání nejen historie

Samotná Francie má především pověst historií protkáného státu. Poznávat lze ovšem mnohem více. Lahodná vína, místní sýry, vnímat neopakovatelnou atmosféru, seznamovat se se skrytými zákoutími. Případně jen tak dpočívat, relaxovat a užívat si ničím nerušený poznávací pobyt.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024