Poznávací zájezd Francie

Poznávací zájezd Francie

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Francie nabízí služby na nejvyšší světové úrovni. Nemusí se jednat jen o ubytování, ale i o bohatost historie, širokou nabídku využití volného času, gurmánských lahůdek a slavných staveb.

Kulinářské umění

Francouzské pokrmy jsou vyhlášené po celém světě a překvapí rovnou dvěmi netypickými faktory. Prvním je způsob servírování, kdy se jednotlivé chody výtečného jídla servírují postupně a celé hodování se může protáhnout i na několik hodin. Druhou specialitou jsou používané suroviny. Takřka u každého pokrmu jsou přítomni šněci, mušle, sýry a i dokonce takové speciality, jako jsou žabí stehýnka.

Historie, kterou znáte z vyprávění

Jen málo zemí se může pyšnit tím, jaké povědomí o jejich historickém bohatsví mají přijíždějící návštěvníci. Naprosto každý jistě zná Eiffelovu věž, Vítězný oblouk, Notre-Dame, Vítěznou cestu a i Louvre. Vše máte možnost zažít a na vidět vlastní oči.

Přijatelné ceny

Jistou záhadou jsou ceny. I když se jedná o vyhlášené turistické cíle, ze zkušeností předchozích návštěvníků vyplývá, že si během pobytu vystačíte i se sto eury na pokrytí vstupů, dopravy a návštěvy restaurací.

Francie si získá každého

Během poznávacího zájezdu jsou možnosti otevřeny skutečně pro každého. Milovníci historie si přijdou na své v bohatých dějinách, gurmánům se otevírá skutečně světová gastronomie a i mladí lidé budou ohromeni při návštěvě luxusních obchodů a čtvrtí.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024