Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Egypt Last Minute Zájezdy - 2024

Egypt Zájezdy

Last Minute zájezdy do Egypta vám ušetří spoustu financí (v řádech desítek procent) a umožní již za pár dnů být na překrásných prosluněných plážích a koupat se v křišťálově čistém moři.

Jak fungují Last Minute Zájezdy

Cestovní kanceláře s předstihem před sezónou rezervují místa v letadle a hotelové pokoje. Během sezóny se je snaží všechny prodat. Jak se blíží jednotlivé termíny, tak některá místa stále nejsou obsazena. Cestovní kancelář již ale za letenky a ubytování zaplatila. A právě teď přichází na řadu vypsání Last Minute zájezdu. Pár dnů před konáním zájezdu je dovolená zlevněna o desítky procent, jen aby se cestovní kanceláři zaplatily náklady. Turistům se tak nabízí velmi levný způsob cestování. Jistým omezením jsou destinace - musíte mít štěstí, případně zvolit jinou. Na druhou stranu na dovolenou do Egypta odlétáte již za pár dní a ty velmi rychle ubíhají. Dovolená se blíží!

Egypt Last Minute

samotný Egypt má několik obrovských resortů a desítky menších. I ty menší ovšem zdaleka překonávají službami a vybavení veškeré chorvatské a bulharské střediska.

Alexandria je jedním z nejoblíbenějších středisek. Nabízí snad největší škálu služeb a zábavy - od potápění, šnorchlování, plavání přes překrásné čisté písčité pláže až po sporty jako vodní lyžování, windsurfing, vodní skútry nebo všudypřítomný plážový volejbal. Hotely leží v překrásném prostředí obklopené restauracemi a obchody. Díky oblíbenosti není problém najít volný Last Minute zájezd.

Hurghada se skládá ze tří částí. Nabízí tak na okraji pohled na tradiční život Egypťanů, ve středu leží překrásné restaurace a hotely a u pobřeží se rozprostírají dlouhé pláže s klidným mořem. Spokojený tak bude naprosto každý - ať již chce poznávat tradiční kulturu, užívat pohodlí moderního města nebo ležet na pláži a koupat se v teplém moři. Velmi často se setkáváme právě s Last Minute Egypt - Hurghada.

Sharm El Sheikh je proslulé pro svoji připravenost na náročné požadavky turistů. Přes den tráví většinu času u moře a okolo památek. S příchodem večera se naopak stahují do centra, kde jsou pro ně připraveny desítky restaurací, barů a hospůdek. Zvolit Last Minute Sharm El Sheikh je skvělá volba.

Proč právě Last Minute Egypt

Proč? Čisté písčité pláže. Úchvatné a především po celý rok teplé moře. Bezkonkurenční kvalita služeb. Široká nabídka zábavy, sportů, aktivit a odpočinku. Historie. Kultura. Pyramidy a sfingy. Projížďky pouští na velbloudech. A i když Egypt nepatří mezi nově objevenou zemi tohoto roku, stále jej ještě naprostá většina lidí nikdy nenavštívila a budete tak mít unikátní zážitky. Last Minute Egypt je výborná volba!

Kde rezervovat zájezd do Egypta

Stačí vyplnit formulář na začátku stránky. V políčku Země je přednastaven Egypt. Políčko Lokalita můžete nechat klidně volné - zobrazí se vám kompletní nabídka všech středisek a resortů. Počet dní je vám jistě jasný - jak dlouhou dovolenou plánujete.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2024