Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Sharm El Sheikh Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Do roku 1968 zde nestálo o moc víc než klidná rybářská vesnice. V tomto roce se začala vesnička probouzet a přetvářet do moderního resortu, který splní i ty nejnáročnější požadavky. Je ideální pro páry i rodiny s dětmi. Pro každého je zde dostatek zábavy.

Celoroční resort

Velikou výhodou je jeho celoroční využitelnost. Léta jsou velmi horká a žhavá. Stejně tak i teplota moře je bezkonkurenční. S příchodem zimy se částečně ochladí, podmínky pro koupání jsou ovšem stále zachovány. V blízkosti leží velké letiště, takže sem po celý rok míří tisíce a tisíce nových turistů. Sharm El Sheikh nikdy nespí a je vždy plný zábavy.

Křišťálové moře Sharm El Sheikh

V oblasti mezi Tiran Island a Ras Mohammed leží Národní park, který nabízí nejúchvatnější podmořské scenérie. Nacházíme křišťálově čistou vodu, vzácné a krásné útesy a neuvěřitelné množství exotických ryb, barevné korály a vzácné živočichy. Hodně z tohoto může být vidět pouhým šnorchlování u pobřeží a stejně tak si ideální podmínky užívají i plavci. Místní potápěčské školy nabízejí krátké kurzy i pro úplné začátečníky.

Písčité pláže Sharm El Sheikh

K dispozici jsou nádherné a pravidelně udržované písčité pláže (převážně s bílým pískem). V okolí hotelů jsou na plážích lehátka, slunečníky a plážové bary. Jen kousek od Sharm El Sheikh se rozprostírají nekonečné a nedotčené pláže, kde si každý může najít svůj kousek soukromí.

Město míru

Sharm El Sheikh často nazýván jako Město míru, protože se zde velmi často pořádají konference a evropské akce. To jen dokládá, nakolik jsou zde rozvinuty služby, pokud resort zvládá i natolik důležité akce. Částečně si toto přízvisko zaslouží i svojí poklidnou a relaxační atmosférou.

Tři oblasti Sharm El Sheikh

Sharm El Sheikh se skládá ze tří hlavních oblastí. Ze starého města Sharm el Maya (Moya), jeho zálivu a několika dalších zátok. Zde se se nachází většina turistických zařízení. Druhou turisticky velmi popůlární částí je El Hadaba - nacházejí se zde vily, byty a několik hotelů. zároveň i spousta atrakcí pro turisty a návštěvníky.

Rozložení Sharm El Sheikh

Zálivy jsou směrem od jihu k severu - Sharm El Maya, Naama Bay, Garden Bay, Tiger Bay, Sharks Bay a Nabq Bay. Jsou zde k dispozici všechny druhy hotelů a letovisek. Některé z nich mají jako součást obrovské zábavní centra se spoustou příežitostí k vodním sportům (například vodní skútry) a odpočinkovým aktivitám (například masáže).

Skvělá volba Sharm El Sheikh

Sharm El Sheikh je výborná volba naprosto pro každého - jednotlivce, páry, rodiny s dětmi. Jedná se o velmi rozvinuté středisko se spoustou služeb, které vám představí Egypt v celé jeho síle kráse.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023