Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Makadi Bay Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Makadi Bay je jednou z nejnavštěvovanějších prázdninových destinací u Rudého moře. Leží jen 30 kilometrů od mezinárodního letiště Hurghada v Egyptě, který je stejně jako Makadi Bay velmi oblíbenou destinací mnoha návštěvníků. Bay je považován za jeden z nejvíce oslavovaných tropických rájů a plážemi s bílým pískem a překrásnými korálovými útesy. Makadi Bay se snaží vyjít svým návštěvníkům maximálně vstříc, hýčká si je a ve všech hotelech nabízí all inclusive služby. Můžete se tak během dne přímo u hotelového bazénu občerstvit nebo se ochladit studeným nápojem.

Korálové útesy a potápění

Makadi Bay se rozprostírá rovnoměrně po celém pobřeží a nabízí všechny cenové úrovně ubytování. Bay se může chlubit překrásnými podmínkami pro potápění potápění a šnorchlování, především díky čisté vodě a nádherným korálovým útesům. Určitě se vyplatí navštívit přírodní scenérie Iberotel Sol Y Mar a Le Meridien, které se nacházejí podél Safaga Road, jen třicet kilometrů od letiště.

Úchvatné moře

Makadi Bay je rozhodně z jedním top středisek pro potápění. Zároveň nabízí neodolatelné podmínky pro koupání a velmi čisté písčité pláže pro opalování. V okolním moři se plaví spousta plachetnic, návštěvníci zkoušejí vodní sporty (vodní lyže, skútry, windsurfing) a všude panuje poklidná atmosféra.

Okolí Makadi Bay

V blízkých kopcích se nacházejí dva kláštery, jejichž historie sahá až do roku 251 našeho letopočtu. Kláštery jsou ikonami historického významu a byly místy kulturního dění během posledních 16 století. Tyto památky jsou snadno dostupné z mnoha cest a není žádný problém si zde z Makadi Bay udělat nezapomenutelný výlet.

Veliká města v okolí

Dovolená v Makadi Bay by byla neúplná bez návštěvy monumentálního města Luxor. Město Luxor je hlavním lákadlem pro turisty za posledních několik desítek let a v současnosti je domovem přibližně 150 000 lidí. Město se rozprostírá podél řeky Nilu a je připraveno pro turisty ze všech koutů světa.

Oblast plná dění a ruchu

Makadi Bay je velmi turisticky rozvinuté a leží zde desítky a desítky velikých hotelů. Souk Makadi je kombinace restaurací a více než 145 obchodů - jistě i vám neunikne jeho návštěva. Makadi Bay je zkrátka jedním z nejvíce populárních turistických center na světě a čas strávený v tomto ráji si užijete do poslední kapky.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023