Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Dahab Happy Life Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Happy Life - Dahab

Happy Life je čtyřhvězdičkové prázdninové letovisko. Nachází se na pobřeží Rudého moře v egyptském Údolí Qonay v Dahab, jen hodinu jízdy autem od Sharm El-Sheikh - mezinárodního letiště. Toto nové luxusní rekreační středisko, s výhledem na křišťálově modré zátoky, je velmi blízko ke všem službám a aktivitám, které jen Egypt nabízí.

Co nabízí Happy Life

V komplexu jsou 3 bazény (1 s tobogány a 1 s vířivkou). Všechny bazény mají sladkou vodu. Před resortem je 175 metrů soukromé pláže. Dále se zde nachází zdravotní centrum s mini posilovnou, sauna, parní lázeň, jacuzzi (něco jako veliká vířivka) a masáže. Pro děti je zde veliké hřiště, houpačky, prolézačky a skluzavky. Samozřejmostí je obrovská restaurace, několik plážových barů a kavárna. Diskotéka, klub...zkrátka naprosto vše, co patří k pořádné dovolené.

Jak rezervovat Happy Life

Ve vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi EGYPT a jako lokalitu DAHAB.

Safari výlety do pouště

Happy Life Village organizuje výlety do pouště Sinai s beduínskými průvodci. Hosté mohou prozkoumat poušť z vozidla 4x4, velblouda, nebo jeep treků. Můžete se těšit na tradiční večeři v srdci pouště Sinai. Noční výstup na vrchol Mount Sinai (2285 m) je odměněn nádherným východem slunce a výhledem. Můžete také navštívit starý klášter Sv. Kateřiny.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023