Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Marsa Alam Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Marsa Alam, která se nachází ve východním Egyptě a na západním pobřeží Rudého moře. Je jedním z nejrychleji rostoucích letovisek na pobřeží Rudého moře. I když to byla až do nedávné doby jen malá rybářská vesnice, postavením mezinárodního letiště v roce 2001 zaznamenal Marsa Alam veliký nárůst popularity. Dokonce se stává přímou konkurencí hlavních egyptských letovisek Hurghada a Sharm el Sheikh.

Neodolatelné a kouzelné moře

Marsa Alam nabízí tropické prostředí, který se může pochlubit na život bohatým modrým mořem a pobřežím lemovaným korálovými útesy, písčitými plážemi a všudypřítomnými palmami. Marsa Alam si velmi oblíbili potápěči toužící prozkoumat nedotčený podmořský svět a sledovat delfíny, mořské želvy a mořské ryby v jejich přirozeném prostředí.

Velmi klidné a relaxační středisko

Ostatní turisté jsou přitahovány k resortu ničím nerušeným klidem a perfektními službami. Marsa Alam je relativně vzdálen od velikých rušných center, přibližně čtyři hodiny od oblíbené letoviska Hurghada. Toto prostředí z něj tak činí ideální místo pro klidnou relaxační dovolenou.

Moderní nový resort

Ačkoli Marsa Alam je stále poměrně neobjevený V tuto chvíli zažívá obrovský boom. Záplava nových hotelů, restaurací, klubů a barů roste okolo pobřeží každým dnem. Máte tak možnost navštívit rostoucí středisko za příznivé zaváděcí ceny bez davů turistů.

Atrakce pro návštěvníky

Vyzkoušeli jste již rybolov na otevřeném moři? Máte šanci na trofejní úlovky i bez předchozích zkušeností s rybařením. Můžete odpočívat na palubě luxusní jachty, zkoušet lekce na lovu humrů, tuňáků nebo dokonce žraloků. Vše je připraveno pro běžného návštěvníka - nemusíte být zapálenými rybáři.

Dále se nabízejí plážové sporty, windsurfing, vodní lyžování nebo i potápění.

K dispozici je například vnější korálový útes u laguny. Dokonale krytý pře větrem a s bohatým podmořským životem. Za asistence zkušeného průvodce se můžete vydat pod hladinu a zažít nezapomenutelné okamžiky.

Můžete zažít třeba i pouštní safari na čtyřkolkách! Nepředstavitelný zážitek, když jedete maximální rychlostí po prázdné poušti a za vámi zůstávají mračna prachu. Ty samé výlety se nabízejí i v safary jeepech nebo na velbloudech.

Případně můžete navštívit i vesnici Emerald Mons Smaragdus, populárně známou jako doly Kleopatry.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023