Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Ain Soukhna Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Tento resort lze nalézt pod spoustou označení, záleží dle nářečí, dialektu a překladu. Nejčastější verze jsou Ain Soukhna, Ain Sukhna, Ein Soukhna, Ein Sukhna, Ain Sokhna, el-Soukhna. Vždy se ale jedná o jedno a totéž letovisko.

Představení Ain Soukhna

Ain Soukhna leží velmi blízko u Suezského zálivu a je často označováno jako město - ve skutečnosti se ale spíše jedná o resort postavený a vybudovaný jen pro návštěvníky. Pláže jsou připraveny na opalování a odpočívání a moře je využíváno jen k turisty. Ain Soukhna lze přeložit jako horký pramen. Je to dáno velmi blízkými horkými sirnými prameny v horách. většina resortu se skládá z přístavu, rekreačních komplexů, hotelů, restaurací, barů, hospůdek a atrakcí pro jeho návštěvníky.

Pro koho je Ain Soukhna

Ain Soukhna se trochu odlišuje. Zatímco do ostatních letovisek míří jen zahraniční klientela, tento resort je oblíben i mezi samotnými Egypťany. Kupují si zde vily a tráví zde své dovolené. Egypťané zkrátka sami nejlépe vědí, kde se rozkládá nejkrásnější část jejich země. Díky velikému procentu domorodých návštěvníků jsou zde i příjemné ceny. S luxusními pětihvězdičkovými hotely se zde setkáváme jen zřídka. Nijak se to ale neodráží na poskytovaných službách.

Blízká Káhira

Jen kousek z Ain Soukhna je Káhira. Monumentální místo s neskutečnou historickou hodnotou. Pokud si vyberete tento egyptský resort, určitě si naplánujte i výlet do Káhiry. Nezapomenutelný zážitek.

Pláže a moře

Samozřejmě nemůžeme zapomenout zmínit hlavní důvod vaší cesty do toho letoviska. Pláže jsou skutečně úchvatné. nekonečně písčité pobřeží, o které je pravidelně pečováno. Voda je křišťálově čistá a vidíte i dále od břehu na dno moře. Pod mořskou hladinou se skrývá spousta z egyptského bohatství. Potápěčské základny nabízejí krátké kurzy i pro úplné začátečníky. A stojí to za to.

Rozdělení Ain Soukhna

Samotný Ain Soukhna se dělí na menší části a resorty. Například v Palmera Beach Resort se celkem nachází přes 500 pokojů a 30 soukromých apartmánů.

Evropský vliv

S postupem času se i zde s příchodem turistů začal projevovat evropský vliv. I v tradičních restauracích tak narazíte na evropská jídla, v okolí jsou nově postavené KFC, MC Donald nebo třeba Pizza Hut. zkrátka maximálně vycházejí svým návštěvníkům vstříc a uspokojí každého.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023