Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Shark Bay Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Sharks Bay Dovolená Egypt

Sharks Bay je příjemně malý resort v pěkné zátoce v dosahu atrakcí a nočního života v Sharm el Sheikh. Areál nabízí všechny klíčové součásti - písčité, pláže, restaurace, čisté moře a možnosti k potápění. Korálový útes je naprosto úchvatnou podívanou i pro amatérské potápěče. Potápěčské školy zde mají mnoho zkušeností se začátečníky. Nabízejí se možnosti potápění a prohlídka egyptského podmořského života, stejně tak i výlety k vrakům lodí. Nádherné pláže, teplé moře a nádherná příroda - to vše je Shark Bay.

Sharks Bay - Každá cenová kategorie

Neměli byste mít problémy s nalezením levného ubytování v Sharks Bay. Případně se lze ubytovat ve velmi blízkém resortu Sharm el Sheikh a Shark Bay navštěvovat jako oázu klidu. Areál nabízí mnoho cenově dostupných možností. Každý rok mnoho hotelů vypisuje all inclusive programy a vy tak nemusíte na místě platit další peníze za jídlo nebo nápoje.

Nabízejí se samozřejmě i luxusní hotely - mají vlastní bazény, soukromé pláže, lehátka, slunečníky a plážové bary. V případě all inclusive je vše zdarma. Dokonce i levné hotely mohou nabídnout dětem kluby a rodinnou zábavu.

Aktivity a zábava v Shark Bay

Pláže Shark bay leží v chráněné zátoce, pláže jsou ideálním místem pro slunění, odpočívání, šnorchlování a vodní sporty.

Potápění Potápění je hlavním lákadlem pro mnoho lidí na dovolené Sharks Bay. Teplé a čisté moře nabízí nezapomenutelné zážitky a bohatý podmořský život. potápěčská centra nabízejí krátké kurzy pro úplné začátečníky a pod mořskou hladinu se tak může vydat naprosto každý.

Šnorchlování Amatérští potápěči mohou obdivovat krásy moře i bez instruktorů. Příroda je nedotčena a tak se krásné podvodní scenérie nabízejí již u břehů.

Vodní sporty Sharks Bay nabízí také řadu dalších vodních sportů - jízda na nafukovací atrakci za lodí, jízdy na vodním skútru, na vodních lyžích, kite surfing, wakeboarding a parasailing.

Sporty Dál od pláží a vody se nabízejí další sportovní příležitostí - tenis, squash, volejbal, golf, aerobik, Go-Kart (motokáry), jízda na horském kole, jízda na koni a velmi oblíbená jízda na velbloudech.

Pouštní výlety Útěk do pouště patří mezi nezapomenutelné dobrodružství, ať již se jedná o klidné výlety na velbloudech nebo v jeepu, tak i adrenalinové projížďky na čtyřkolkách. Vyráží se brzy ráno s východem slunce a po nezapomenutelném dni v poušti se vrací zpět do hotelu se západem slunce.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023