Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Hotel Tia Heights Makadi Bay Egypt

Egypt Zájezdy

Tia Heights Makadi Bay

Je obklopen čistým a velmi teplým Rudým mořem, zlatými pouštními dunami a spoustou atrakcí pro turisty. Od koupání, plavání, potápění, přes jízdy na velbloudech pouští až po poznávání historie Egyptu. Makadi Bay poskytuje skvělé ubytování, dokonalé služby a je pozorný k detailům - návštěvníci jsou stále více a více náročnější.

Před resortem je 550 metrů soukromé písečné pláže. Zažijte dobrodružství pouštní safari. Odpočinete si v obrovském hotelovém bazénu. Budete relaxovat v moderním Health Clubu vybaveným saunou, parní lázení a tělocvičnou.

Umístění resortu a nabídka služeb

Středisko se nachází v centru Makadi Bay, vynikající a módní destinaci Egypta. Resort stojí 550 metrů na pláže. Samotný resort zabírá plochu jednoho milionu metrů čtverečních. Může se chlubit 6.400 m plaveckým bazénem, který je považován za největší bazén na Blízkém východě. Kromě širokého spektra obchodních a konferenčních prostor, areál nabízí také širokou škálu volnočasových a rekreačních aktivit. Takže ať už hledáte místo k relaxaci a lenošení, nebo trochu dobrodružství, Tia Heights Makadi Bay je tou pravou volbou.

Přístup k resortu

Leží pouze 25 minut jízdy od mezinárodního letiště Hurghada a 35 minut od centra města. Jsou k dispozici taxi, kyvadlová doprava autobusy a pro návštěvníky užívající si luxus i limuzíny.

Rezervace zájezdu

Ve vyhledávacím formuláři stačí zvolit jako zemi EGYPT a jako lokalitu Hurghada, případně Makadi Bay.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023