Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Neama Bay Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Nachází se jen několik kilometrů na sever od Sharm el-Sheikh. Neama Bay je srdcem tohoto střediska, nacházejí se zde četné restaurace, kavárny, bary, kavárny, egyptské obchody a nákupní centra. V bazarech a pouličních stáncích je velmi obvyklé smlouvání o ceny. Pokud máte talent, můžete dosáhnout až na nepředstavitelné slevy. Pokud nemáte na vyjednávání o ceně talent, můžete nakupovat v kamenných obchůdcích.

Připravenost na návštěvníky

Naema Bay je jednou z nekrásnějších částí Sharm el-Sheikh. Většina hotelů má své vlastní pláže s bary, židlemi, lehátky a slunečníky. Podmínky k potápění jsou vynikající, stejně tak k šnorchlování a dalším vodním sportům (vodní lyže, windsurfing, plavání).

Výborné služby a bohatý noční život

První hotel v Neama Bay byl postaven v osmdesátých letech, v posledních letech se toto místo stalo turisticky velmi atraktivní a každým rokem stoupá počet návštěvníků. Navštívíte-li tento resort, zažijete naprosto nepředstavitelně rušný a bohatý noční život. Spousta hospůdek, barů a restauracích je otevřena dlouho do noci, nachází se zde spousta nočních klubů, diskoték a nočních barů. Nedávný vývoj Naema Bay přinesl velký počet turistů do této oblasti. Oproti Sharm el-Sheikh je Naema Bay ideálním místem pro ty, kteří mají rádi večerní procházky. Nachází se zde spousta kouzelných míst. Atmosféra tohoto místa je naprosto úchvatná. Rozhodně lze doporučit k návštěvě.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023