Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Taba Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Taba je malé město nedaleko zálivu Aqaba. Zároveň je nejsevernějším letoviskem Rudého moře v Egyptě. je zakončením dlouhého úseku pobřeží, které se táhne od věhlasného a velmi navštěvovaného Sharm El Sheikh. Celému resortu dominuje obrovský hotel Hilton. V něm je umístěno i kasino, do kterého se každý večer stahuje obrovské množství návštěvníků. Dalším velmi oblíbeným místem je Hyatt Regency Taba Heights Resort. V posledních letech resort roste nepředstavitelnou rychlostí. Takřka každý měsíc se rozšiřuje nabídka aktivit pro návštěvníky.

Kde se v Taba ubytovat

Spousta lidí dává přednost ubytování v blízkém Sharm El Sheikh. Jedná se o mnohem větší letovisko s více službami. Zároveň je zde každý týden vypsáno spousta Last Minute a All Inclusive pobytů. Najít ubytování v Sharm El Sheikh je zkrátka mnohem snadnější a nabízí se i větší výběr. Taba je výborná pro výlety. Můžete si udělat celodenní výlet na místní pláže nebo za atrakcemi.

Taba - sporty a atrakce

Taba Resort nabízí kompletní škálu vodních sportů s nejmodernějším vybavením a profesionálními trenéry. Nabízí se vodní lyžování, windsurfing, parasailing, plavání, potápění i šnorchlování. Jeden z nejkrásnějších způsobů, jak prozkoumat pobřeží, je najmout si člun a vychutnat si výhled přímo z paluby.

Pláže a Taba Egypt

Pláže - jedním slovem úchvatné. Bílý čistý písek, pravidelně udržované a kompletně vybavené. Jsou zde pohodlná lehátka, slunečníky a plážové bary. Pokud se vydáte kousek od hotelů, narazíte i na osamělé pláže, kde budete mít dostatek soukromí.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023