Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

El Gouna Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Turisté, kteří si vyberou jako svoji destinaci El Gouna, navštíví jedno z nejpěknějších a nejlépe vybavených středisek celého egyptského pobřeží. V podstatě celé město je letním resortem. Vše je zaměřeno jen na návštěvníky.

Dovolená v El Gouna

Návštěva El Gouna znamená jediné - odpočinková, pohodová, a ničím nerušená dovolená. To právě díky tomu, že podstatnou část města vlastní jedna skupina (něco jako akciová společnost), která zajišťuje naprostou většinu služeb a drží je na velmi vysoké úrovni - zkrátka nenarazíte na zanedbané místo, nebo nedostatečné služby. El Gouna se nachází jen kousek od velmi populárního letoviska Hurghada. El Gouna ovšem poskytuje mnohem více klidu a méně turistů.

Potápění i nádherné pláže

Město se rozkládá podél pobřeží Rudého moře, které je známé pro své nádherné podmínky pro potápění a šnorchlování. Navíc je oblast také uznávaná pro své nádherné pláže, teplé moře a blízkost ostatních velkých měst - jako je Luxor a Káhira.

V současnosti existuje téměř 10.000 obyvatel, kteří pracují v El Gouna na plný úvazek a mnozí z nich jsou vlastníky více než 2000 soukromých rezidencí. Zároveň zajišťují veškeré služby a starají se o návštěvníky.

Spousta zařízení

El Gouna nabízí komplexní služby, a to včetně stravování, barů, více než sto restaurací a hospůdky po celé délce pobřeží. Návštěvníci se mohou také těšit na další zařízení, včetně mnoha lázní, golfových hřišť, potápěčských škol a celá další řada aktivit i pro rodiny s dětmi. Celý komplex El Gouna je velmi šetrný k životnímu prostředí a je to velmi znát na okolní nedotčené egyptské přírodě.

Výlety do Káhiry a Luxor

Dovolená v El Gouna nemusí znamenat, že zůstanete po celou dobu jen zde. Je velmi snadné zařídit výlety do okolní měst (například Káhiry) - se vším vám pomohou přímo v hotelové recepci.

V celém resortu si můžete zajistit all inclusive služby a díky veliké popularitě je i dostatek last minute zájezdů.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023