Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Hadaba Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Hadaba Dovolená - Scenic Sharm El Sheikh okolí

V oblasti Hadaba se nabízí kvalitní a levné ubytování v dosahu Sharm El Sheikh, který žije rušným nočním životem. Zároveň je velmi blízko oblíbeného letoviska Naama Bay. Hadaba lze vystihnout jako malebné pobřeží, nádherný výhled, krásné pláže, klidné prostředí a snadný přístup na trhy, k obchodům, restauracím a nočnímu životu egyptských hospůdek. Habada je perfektně umístěno pro potápění, plavání i šnorchlování. Jen 10 minut taxíkem se dostanete do centra Naama Bay.

Úchvatné Rudé moře

Regionu Hadaba se může chlubit nejlepšími potápěčskými lokalitami na světě. Profesionální potápěčské školy představují svým návštěvníkům exotické korálové útesy a neuvěřitelně bohatý podmořský život. Písčité pláže nabízejí perfektní podmínky pro opalování, plážové sporty i šnorchlování. Nejlevnější ubytování bývá obsazeno velmi mladými lidmi, kteří zde vyrážejí za skvělými podmínkami ke sportům.

Hadaba i All Inclusive

Veliké all-inclusive hotely mají překrásné terasy s bazény, lehátky, bary a cestičkami až k soukromým plážím. Hadaba je skvělou volbou právě pro rodinnou dovolenou. Nejlepší hotely mají krásné bazény, relaxační wellness procedury, výběr z mnoha restaurací a rodinné zábavy. Děti si zamilují projížďky na velbloudech, šnorchlování, safari, výlety lodí a vzrušující cestování egyptskými památkami.Díky last minute nabídkám můžete v Habada získat luxusní ubytování v hotelích, které by jinak byly velmi vysoko nad rámec vašeho plánovaného rozpočtu. Stačí jen trochu pohledat v nabídce.

Co se nabízí v Hadaba Egypt

Pláže - Písčité a velmi čisté, zlatý písek a kouzelně azurově modré Rudého moře. Skvělé pro plavání, potápění i šnorchlování.

Potápění - Jednou z hlavních atrakcí Rudého moře, kterou by jste si neměli nechat ujít (pokud máte alespoň trochu dobrodružnou duši). Překrásné korálové útesy a bohatý podmořský život.

Šnorchlování - Dokonce i úplní začátečníci a amatéři si mohou vychutnat bohatý podmořský život v Hadaba. Překrásné scenérie se nabízejí velmi blízko břehům.

Sport a Vodní sporty - Bazény, tenisové kurty, hřiště na volejbal, stolní tenis, kulečník, biliár, motokáry, bowling, windsurfing, potápění, šnorchlování, vodní lyžování, kánoe, parasailing případně i rybářské výlety. To vše je Habada.

Aquapark - Jen kousek od resortu leží moderní vodní aquapark se sladkou vodou.

Kultura - Vychutnejte si procházky po starobylém městě a užívejte si nezapomenutelnou egyptskou kulturu v Hadaba - jen kousek od vašeho hotelu.

Pouštní výlety výlety - Jak na velbloudech, tak i v jeepech za egyptskou historií.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023