Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Safaga Shams Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Safaga Shams se nachází v Safaga, podél Rudého moře. Tento 4-hvězdičkový resort má 700 metrů soukromé, písečné pláže a venkovní bazén. Hotelové pokoje nabízejí vlastní balkon s výhledem na moře nebo na město.

Kvalita ubytování Safaga Shams

Hosté mohou relaxovat na lehátku u bazénu nebo si užívat vodních aktivit v Rudém moři, včetně potápění a windsurfingu. Sham Safaga Resort nabízí také fitness centrum, sauny a tenisové kurty.Klimatizované pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a minibarem. Každý z nich má vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Samozřejmostí je mezinárodní kuchyně a výběr místních vín. Nápoje jsou podávány v zahradní restauraci a stejně tak i v okolí bazénu. Na občerstvení si můžete pochutnat v mnoha barech, které jsou rozmístěny rovnoměrně po celém areálu.

Shams Safaga Resort nabízí také kyvadlovou dopravu do centra města Hurghada a Safaga. V případě zapůjčení vozidla je v areálu k dispozici bezplatné parkoviště.

Jak rezervovat zájezd

Ve vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi EGYPT, jako lokalitu SAFAGA. Případně můžete zvolit jako lokalitu i Hurghada - jedná se o velmi blízké letovisko, které je svými službami na stejně vysoké úrovni.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023