Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Safaga Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Safaga je oblíbeným místem pro koupání a opalování - ve stručnosti je to přesně to, co naprostá většina turistů na své dovolené hledá. Písčité pláže a teplé moře. V Safaga se dokonce konalo mistrovství světa ve Windsurfingu - jasně dokazuje, nakolik je tento resort vyspělý a jak má své služby postaveny na velmi vysokou úroveň.

Pláže a egyptské moře

Většina potápěčské lokality je stále nedotčená a neporušená, může být dosažena lodí za méně než hodinu. Stejně tak i moře u pobřeží je ideální pro koupání - velmi teplé a čisté. Třešničkou na dortu jsou okolní pláže. Teplý bílý písek, lehátka, slunečníky a plážové bary. Stačí ovšem zajít jen kousek mimo středisko a naskytnou se vám přírodní pláže, kde naleznete úplné soukromí.

Unikátní Safaga a Safari

Žádná návštěva této části Egypta není kompletní, aniž byste nevyzkoušeli pouštní safari. Díky rozsáhlým pískům, skalním výchozům a horám působí majestátným a zároveň velmi romantickým nádechem. S pomocí profesionálního průvodce objevíte překvapivě mnoho volně žijících živočichů a tvorů žijících uprostřed dun, vádí (suchá koryta řek či údolí) a bujných oáz. Většinou je součástí Safari výletu i návštěva beduínské tábora, kde si budete moci vychutnat známou beduínskou pohostinnost.

Vodní sporty

Safaga se stal synonymem pro vodní sporty. Ať již chcete plout, šnorchlovat, surfovat, jezdit na kajaku nebo si užít šílenou jízdu na nafukovacím banánu taženém lodí, to vše můžete v Safaga zažít. Toto krásné přímořské letovisko má naprosto všechno. Díky velké zátoce, ideálním větrným podmínkám a klidné vodě je také oblíbené u surfařů (a stejně tak u plavců). Safaga je také známá pro své podmínky k potápění. Mezi hlavní lákadla patří korálové zahrady v Shaab Saiman a velký Panorama Reef, který je domovem velkých ryb a rejnoků.

Nakupování a trhy

Každé město a vesnice v Egyptě má místní trhy nebo obchodní čtvrti a Safaga není výjimkou. Arcade je kolekce malých obchodů, pouličních prodavačů a stánků. Najdete zde vše od štiplavého koření a čerstvých potravin, řemesel, koberců, šperků, mědi, mosazi, Egyptských artefaktů, bavlněného oblečení až po turistické suvenýry.

Safaga je zkrátka jasnou volbou i pro rodiny s dětmi.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023