Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Egypt - All Inclusive Last Minute Zájezdy

Egypt Zájezdy

Jak fungují Last Minute zájezdy

Cestovní kanceláře vždy před sezónou rezervují ubytování. Pokud se jedná o letecký zájezd (v případě Egyptu ano), tak rezervují i letenky. A za vše předem zaplatí. jak se blíží termín odletu, tak prodávají jednotlivé zájezdy. Může se ovšem stát, že ne každý termín je plně obsazen. Protože již za pobyt zaplatili a peníze nedostanou zpět, tak jej nabídnout jako Last Minute - na poslední chvíli.

Výhody a nevýhody Last Minute

První výhoda je jasná - nízká cena. Sleva je zpravidla až desítky procent. Nevýhodou je menší nabídka, ne vždy se nabízí to letovisko, které jste si předem vybrali. U Egyptu to není až zas tak znát, protože je hojně navštěvovaný a do největších středisek je vždy vypsán nějaký Last Minute. Výhodou je rychlý odlet. na dovolenou odlétáte již jen za několik málo dnů.

Co to je All Inclusive zájezd

All Inclusive je označení zájezdu, kde za vše zaplatíte dopředu. U normálních zájezdů nemusí být v ceně strava, vstupy na atrakce, nápoje v restauracích a další poplatky. Konečná cena je pak mnohem vyšší, než cena jen za zájezd. All Inclusive tento problém elegantně řeší.

Co nabízí All Inclusive zájezdy

Jedná se o komplexní poskytované služby. Podívejme se na jednotlivé části zájezdu.

Ubytování

V ceně All Inclusive zájezdu je ubytování v daném hotelu. Součástí jsou i veškeré místní poplatky, které u normálního pobytu nebývají zahrnuty. Samozřejmostí jsou i poplatky a spropitné za služby jako je odnesení zavazadel.

Strava

V ceně je strava minimálně třikrát denně. započítány jsou tak snídaně, které jsou zpravidla řešeny formou švédských stolů. jako další jídlo je oběd - plnohodnotné jídlo v hotelové restauraci. Forma večeře je závislá na samotném hotelu. Některé opět zvolí švédské stoly, jiné podávají v rámci All Inclusive i plnohodnotné večeře. Vzhledem k teplému podnebí návštěvníci stejně konzumují méně jídla, takže jsou i švédské stoly zcela dostatečné.

Tématem samým pro sebe jsou svačiny. Po celý den jsou v resortu malé bary s občerstvením, kde si může každý přijít na lehkou svačinku. Nabízejí nepředstavitelně bohatý výběr, který zahrnuje i místní speciality.

Nápoje

Součástí All Inclusive jsou i nápoje. A to jak nealkoholické, tak i alkoholické. Stejně jako dopolední a odpolední občerstvení jsou podávány v mnoha barech. Ty jsou rozmístěny po celém areálu hotelu, u bazénů a případně i na soukromé hotelové pláži.

Zábava a aktivity

Hotely často nabízejí wellness služby - masáže nebo sauny. I tyto poplatky jsou zahrnuty v ceně. Další službou jsou transfery (doprava) z letiště do hotelu a zpět. Případně i hotelové mikrobusy, které míří do vzdálenějších částí města nebo blízkých resortů.

Proč právě Egypt

Dlouhé písčité pláže. Křišťálově čisté moře. Teplé podnebí po celý rok. Nádherná nedotčená příroda a bohatý podmořský život. Bohatá historie a spousta památek. Úchvatné pyramidy a sfingy. Bohatá nejen historická, ale i kulturní stránka Egypta. Dokonalá připravenost na návštěvníky. Spousta služeb, atrakcí a zábavy. Egypt je zkrátka pohádkovým místem na zemi.

Jak rezervovat Last Minute All Inclusive Egypt

Velmi jednoduše. Vyplňte formulář. Jako zemi zvolte EGYPT, jako lokalitu vámi požadovaný resort nebo letovisko. Toto políčko můžete nechat prázdné - v takovém případě se vám zobrazí všechny vypsané zájezdy do Egypta. Poté si nabídku můžete filtrovat podle Last Minute a All Inclusive verzí.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023