Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Egypt - All Inclusive Zájezdy

Egypt Zájezdy

Co znamená all inclusive

Zatímco většině lidí je koncept all inclusive povědomý z reklam, stále zde mohou být nějaké otázky, co vše se zatím vlastně skrývá. All Inclusive by mělo znamenat žádné starosti. Návštěvníci zaplatí jednu cenu předem, a pak už během dovolené nemusíte nikdy otevřít peněženku.

Za prvé, all inclusive balíček obsahuje vybrané ubytování v Egyptě. Ve většině případů jsou veškeré poplatky, daně a příplatky součástí balení. Je velmi vzácné vidět příplatek za služby v hotelu, který není zahrnut dopředu.

Jídla - třikrát denně

All inclusive dovolená zahrnuje nejméně tři jídla denně. To znamená švédské stoly k snídani, jídlo jako oběd a večeři. Někdy se může stát, že budete mít na něco chu´t i v průběhu dne. V takovém případě jsou v prostorách hotelové restaurace nebo v plážových barech na soukromých plážích a v okolí hotelových bazénů další švédské stoly. Součást často bývá i 24-hodinová pokojová služba.

Nápoje - alko i nealko

Třetí součástí all inclusive dovolené jsou nápoje. All inclusive zahrnuje alkoholické i nealkoholické nápojů.

Někdy jsou all inclusive balíčky rozděleny na další podskupiny. Podívjme se, jak to funguje u nápojů. High-level zahrnuje jen světové značky. Entry-level all inclusive zahrnuje nabídku místních značek promíchaných se světovými značkami. Mid-range zahrnuje jen místní nabídku nápojů. Stejně tak tomu je u jídel. U all inclusive Egypt se ovšem setkáváme zpravidla jen s jedním univerzálním balíčkem.

Zábava a aktivity

All inclusive střediska nabízejí také řadu denních aktivit a noční zábavy - samozřejmě bez poplatků.

Transfery z letiště a doprava

Některé resorty řetězce poskytují transfery pro hosty. Součástí mohou být zaplacené cesty hotelovým mikrobusem do okolních letovisek nebo na vzdálenější pláže.

Shrnutí all inclusive

Co tedy tyto zájezdové balíčky nabízejí: tři jídla denně, nápoje, ubytování, denní aktivity a noční zábavu.

Proč All inclusive Egypt

Egypt je jedinečný. Nabízí velmi teplé moře po celý rok. Okolo pobřeží se rozprostírají nekonečné písčité pláže. Nabízí se spousta vodních sportů - plavání, potápění, šnorchlování, vodní lyže, nafukovací atrakce tažené za lodí, windsurfing a spousty dalších. Podmořský svět je nedotčený a plný života. Egypt je zkrátka skvělým místem pro rodinnou dovolenou.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023