Vyhledejte si zájezd do Egypta. Tisíce termínů, desítky letovisek včetně last minute a all inclusive verzí.

Ras Nasrani Egypt - All Inclusive Last Minute

Egypt Zájezdy

Název této lokality pochází z tradiční egyptštiny a dodnes zde lze narazit na mnohé památky z dávných dob - milovníci historie a kultury budou nadšeni. Ras Nasrani leží 11 kilometrů severně od Naama Bay, na jih od Ras Ghamila. Do Ras Nasrani se lze díky blízkému letišti velmi rychle a snadno dostat.

Pláže a moře

Na pobřeží se nacházejí krásné bílé písečné pláži, čisté moře a spousta barů. Ideální místo pro plavání a opalování. Ras Nasrani je velmi častým cílem potápěčů - díky velmi bohatému podvodnímu životu. Potápění se provádí z malé písečné plošině, která začíná v hloubce asi 6 metrů, kde se písek tok pochází. Nachází se zde spousta ryb, červených sasanek a kolonií hub. Vše si mohou užít i amatérští potápěči - příroda je zde nedotčena a stále si udržuje svoji původní podobu.

Restaurace a stravování

Naprostá většina restaurací se soustřeďuje na tradiční egyptskou kuchyni. Kvůli spoustě zahraničních turistů na jídelních lístcích nechybí ani evropská jídla - vybere si zkrátka naprosto každý.

Zábava a noční život

Resort ras Nasrani je velmi rozvinutý. Spousta sportovních aktivit, restaurací, hotelů a barů. Samotné hotely mají vlastní bazény a někdy i soukromé pláže. S příchodem večera se turisté stahují z pláží do centra, kde se baví až do pozdních večerních hodin.

Egypt - Dovolená a Zájezdy
2009 - 2023