Autobusem Do Paříže

Autobusem Do Paříže

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Do Paříže autobusem

Při cestě do Paříže se můžete rozhodnout mezi leteckou a autobusovou dopravou. Pro autobus mluví jasně cena – mnohonásobně výhodnější. Při cestování do vzdálenějších destinací (Bulharsko, Španělsko) je překážkou dlouhá cesta – až 24 hodin. Do Paříže se dostanete za příjemných 10 až 12 hodin.

Pouze jízdenka nebo pobyt

Při rezervaci si můžete zvolit ze dvou možností. Můžete si koupit pouze jízdenku a ubytování vyřešit na vlastní pěst. Nebo si můžete rezervovat plně zařízený pobyt včetně ubytování a stravy.

Díky množstevním rezervacím se cestovní kanceláře dostanou k hromadným slevám – koupě plně zařízeného zájezdu je tak často výrazně výhodnější.

Proč si vybrat právě Paříž

Paříž spojuje historické centrum s moderními čtvrtěmi, nabízí bohaté památky, tradiční kuchyni a nezapomenutelnou atmosféru. Každý jistě zná Eiffelovu věž, Vítězný oblouk nebo Versailles. Můžete se vydat do moderní části, například La Défense, proplétat se butiky s moderním oblečením, krásnými restauracemi a vysokými mrakodrapy. Návštěva Paříže je zkrátka báječným zážitkem.

Autobusy a cesta

Autobusy na delší cesty jsou plně zařízené. Nabízejí klimatizace, polohovatelná sedadla, toaletu a umyvadlo. Během cesty se můžete protáhnout na jedné z pravidelných zastávek a zajít si na oběd do některé z restaurací i dálnice. K dispozici je samozřejmě i autobusový bufet – nápoje.

Jak vybrat cestu autobusem do Paříže

Ve vyhledávacím boxu zadejte jako zemi Francii. Jako lokalitu zvolte Paříž. Po kliknutí na "hledej!" se vám zobrazí všechny volné termíny. Ty si můžete řadit podle parametrů, které jsou pro vás nejdůležitější – cena, datum odjezdu, typ ubytování.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024